BIP ˇ Strona Główna ˇ JUBILEUSZ 50-LECIA ˇ Prawo szkolne ˇ Galeria ˇ Polecane strony ˇ Muzeum Zamkoweśroda, Lipiec 01, 2015
Witamy

Nasz partner
Rekrutacja 2015/16


Państwowa Wyższa Szkoła
Zawodowa w Elblągu
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca 2015 r. zakończył się rok szklony 2014/2015. Żegnaliśmy go uroczystą akademią na sali gimnastycznej. Wielu uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za wyniki w nauce, frekwencję, swoją aktywność na rzecz szkoły albo za sukcesy w konkursach. Najlepsze wyniki w nauce uzyskali Patrycja Olszewska (2e) i Maciej Prekop (3c).
Po części oficjalnej program artystyczny zaprezentował Samorząd Uczniowski. Po programie uczniowie odebrali świadectwa i wreszcie wakacje.
Życzymy wszystkim udanego i ciekawego wypoczynku!
Więcej informacji
Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
Piknik szkolny
Piknik szkolny

W środę 24 czerwca w naszej Szkole odbył się piknik szkolny. Niestety pogoda nie dopisała. Większość klas spędzała czas na sali gimnastycznej. Nauczyciele i uczniowie grali w gry logiczne lub zręcznościowe albo biesiadowali przy suto zastawionym stole. Uczennice z klasy 2a zorganizowały stoisko kosmetyczno-fryzjerskie. Pani Pawelczuk zaś zaproponowała slalom w specjalnych okularach.
Jedynie klasy 1c i 1b nie zraziły się pogodą i wraz z wychowawcami, drwiąc sobie z wiszącego w powietrzu deszczu, grillowały sobie w najlepsze przed szkołą.
Zdjęcia
Klasa 2a nad morzem
Biwak profilaktyczny

Od czwartku do soboty (18-20 czerwca) czyli już po wystawieniu wszystkich ocen, dziewczęta z klasy 2a mogły cieszyć się zasłużonym relaksem. Wraz z wychowawczynią panią Marleną Owedyk-Chamską i pedagogiem szkolnym panią Dorotą Kaczmarek uczestniczyły w biwaku profilaktycznym w Sztutowie. W programie były zajęcia z komunikacji interpersonalnej, ale dominowały elementy rekreacyjne, jak spacery, taniec czy kręgle.

Relacja pani Doroty Kaczmarek
Dzień sportu w Damaszce
Nasze fryzjerki w Damaszce

18 czerwca 2015 r. nasze fryzjerki po raz drugi uczestniczyły w plenerowym Dniu Sportu w Domu Pomocy Społecznej w Damaszce. Uczennice klasy 3a: Natalia Fabiszewska, Joanna Gal, Aleksandra Korynt, Katarzyna Szczepaniak, Martyna Landowska, Karolina Czarnojan zaprezentowały swoje umiejętności fryzjersko-kosmetyczne, a ich talent został doceniony przez uczestników i organizatorów imprezy.
Nowym pomysłem, który cieszył się dużą popularnością, były naklejane tatuaże. Bardzo miła atmosfera i serdeczne przyjęcie przez organizatorów pikniku sprawiły, że uczennice aktywnie i miło spędziły ten czas godnie promując wizerunek szkoły.

Informacja: opiekun Elżbieta Jarosławska

Zdjęcia
Klasa miesiąca - marzec i kwiecień
Klasa marca i kwietnia

W marcu, najlepszą frekwencją wykazała się klasa fryzjerska 3a (86,62%). Niewiele jednak do zwycięstwa zabrakło klasie 1b, która uplasowała się na drugim miejscu z frekwencją 86,19%. Na podium znalazła się tez klasa wielozawodowa I E (85,57%).
Z kolei, w kwietniu rywalizacja w konkursie odbyła się pomiędzy pierwszymi i drugimi klasami z uwagi na fakt, że klasy trzecie odbywały praktyki. I tak oto, podium w kwietniu zajęły odpowiednio: klasa 1b (Technik Logistyk) z frekwencją 88,22%, klasa fryzjerska 2a (83,63%) oraz na trzecim miejscu znalazły się jednocześnie klasy budowlano-spedytorskie 1c i 2c z frekwencją 82,65%.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski
Konkurs fryzjerski
Konkurs Fryzjerski
„Lata 20-te, lata 30-te”

W Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie 22 kwietnia odbył się Powiatowy Konkurs Fryzjerski „Złote Nożyce”. Tematem przewodnim były fryzury z lat 20-tych i 30-tych. Swoje umiejętności fryzjerskie zaprezentowali również uczniowie naszej szkoły. Zdobywczynią 3 miejsca została Paulina Ellert z klasy IVa Technikum Usług Fryzjerskich, a Karolina Czarnojan ( kl.IIIa ) i Karol Myszk ( kl.Ia ) wyróżnieni zostali nagrodą publiczności.
Uczniów przygotowała p. Elżbieta Jarosławska.
Gratulujemy!!!
Więcej informacji
Wyniki konkursów dla gimnazjalistów
Wyniki konkursów dla gimnazjalistów

Znamy już wyniki konkursów dla gimnazjalistów. W konkursie z tematyki spedycyjno-logistycznej wylosowany został Kacper Mielewczyk z gimnazjum w Dąbrówce.
W konkursie o tematyce budowlanej wpłynęła tylko jedna praca - od tego samego ucznia, więc także i tutaj zwycięzcą jest Kacper Mielewczyk.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród.

Zawody dla gimnazjów
Powiatowy turniej sportowy

W piątek 8 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Sportowy pod patronatem Starosty Tczewskiego adresowany dla uczniów gimnazjów. Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach: piłce nożnej (chłopcy), siatkówce (dziewczęta) oraz szachach (formuła open). Imprezę otworzył oraz dekoracji zwycięzców dokonał osobiście pan starosta tczewski Tadeusz Dzwonkowski.
W piłce nożnej tryumfowało Gimnazjum nr 1 z Tczewa, podobnie było w siatkówce, zaś w szachach wygrała drużyna z Zespołu Szkół Publicznych Skarszewy.

Więcej informacji
Zdjęcia
Informacja dla absolwentów

!

Spis dozwolonych pomocy
Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

Etap pisemny – stara formuła dla zawodów technik budownictwa, technik logistyk, technik usług fryzjerskich 15 czerwca 2015, godz. rozpoczęcia egzaminu 12:00.
Etap praktyczny – stara formuła dla zawodów technik budownictwa, technik logistyk 16 czerwca 2015 godz. rozpoczęcia egzaminu 9:00.
Etap praktyczny – stara formuła dla zawodu technik usług fryzjerskich17 czerwca 2015, godz. rozpoczęcia egzaminu 9:00.

Pożegnanie absolwentów
Pożegnanie absolwentów

24 kwietnia 2015 r. pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Z tej okazji na sali gimnastycznej o godzinie 10.00 odbyła się akademia z udziałem przedstawiciela władz powiatu. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, natomiast klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, przekazały podarunki dla biblioteki i tableau oraz pożegnały się z uczniami szkoły.
Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem pani Barbary Pieczewskiej przygotowali część artystyczną.
Wszystkim absolwentom jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Więcej informacji
Zdjęcia
Nowy plan lekcji
Nowy plan lekcji
obowiązuje od 27 kwietnia do 22 maja
Strona 1 z 52 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2015
Praktyka zawodowa
MATURA 2015
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Szkolny Klub Europejski
Wolontariat
Galeria
Polecane strony
Szukaj
Forum

Ostatnie Artykuły
Konkursy dla gimnazj...
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
Część oficjalna 29
Część oficjalna 29
Zakończenie roku szkolnego - 28.06.2013
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 23
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin11:21:22
EW 1 tydzień
Luuiza__44 tygodni
Iian71 tygodni
Shionemi73 tygodni
ona12345696 tygodni
misia1897 tygodni
marunia104 tygodni
alex116 tygodni
sn2609126 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005