BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronySaturday, August 19, 2017
Witamy
facebook
Praktyki w Niemczech
Możliwość praktyk w Niemczech
Berufspraktikum in Deutschland

Dla uczniów zawodów budowlanych istnieje możliwość odbywania płatnych praktyk zawodowych i staży na terenie Niemiec. Oczywiście potrzebna jest podstawowa znajomość języka niemieckiego. Dokładne informacje w załączniku. Szczegóły zostaną omówione we wrześniu.


Więcej informacji
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W deszczowy poranek 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. Najpierw na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna z wręczeniem nagród i dyplomów. Potem obejrzeliśmy prezentacje przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Wreszcie w klasach uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa – przepustkę do beztroskiego wypoczynku letniego.
I tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, szczególnie, że wakacje zaczęły się wcześnie i potrwają aż do 3 września!
Dużo słońca i dużo radości!


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs matematyczno-przyrodniczy
Konkurs matematyczno-przyrodniczy

Z okazji zakończenia roku szkolnego wreczono dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu matematyczno-przyrodniczego, który odbył się w dniu 25 maja. Uczniowie klas pierwszych zmagali się z zadaniami z matematyki, fizyki , chemii i biologii.Na każdą z części składały się zadania testowe i zadania otwarte. Dotykały one problemów życia codziennego.
Wyniki konkursu: 1 miejsce – Sandra Figińska klasa 1C, 2 miejsce – Ewelina Jurkiewicz 1B, 3 miejsce – Kamil Łozowicki 1C. Zwyciężczyni otrzymała za 1 miejsce ocenę 6 ze wszystkich przedmiotów, zaś zdobywcy 2 i 3 miejsca ocenę 5 również ze wszystkich przedmiotów.

Informacja p. Anna Olitkowska
Szkolny konkurs matematyczny 2017
Szkolny Konkurs Wiedzy Matematycznej

Zakończenie roku szkolnego było okazją do dekoracji zwycięzców szkolnego Konkursu Wiedzy Matematycznej, który odbył się w dniu 25 maja. Uczniowie klas drugich rozwiązywali zadania z matematyki przygotowane przez p.Olitkowską. Wyniki konkursu : 1 miejsce – Dawid Justa z klasy 2FB i Alicja Potulska z klasy 2A. 2 miejsce – Jan Szatkowski klasy 2FB i Daria Manikowska z klasy 2B.b. Zwycięzcy otrzymali za 1 miejsce ocenę 6 z matematyki i za 2 miejsce ocenę 5 z matematyki.

Informacja p. Anna Olitkowska
Szkolny konkurs języka niemieckiego 2017
Szkolny konkurs języka niemieckiego

Zakończenie roku szkolnego było okazją do dekoracji zwycięzców szkolnego konkursu języka niemieckiego. Konkurs odbył się 12 czerwca, wzięło w nim udział 11 uczestników, którzy musieli rozwiązać test leksykalno-gramatyczno-kulturowy. Najlepszy okazał się Mariusz Łaszewski z kl. 1c, drugie miejsce zajął Artur Adamczuk (2f) a trzecie Paweł Kleina (1b).
Konkurs zorganizowali p. Monika Ostrowska i p. Jacek Przybysz.

Wir gratulieren sehr herzlich den Gewinnern und allen Teilnhmern.

Powitanie lata 2017
W TCZEWIE JUŻ LATO!!!

21.06.2017 r. na placu Hallera uroczyście odsłonięto figurkę Lata, wzorowaną rzeźbą stojącej na szczycie jednej z przyrynkowych kamienic. Formalności dokonał prezydent Miasta Mirosław Pobłocki wraz z Małgorzatą Kruk z Fabryki Sztuk w towarzystwie Pani Lato i w asyście jej pomocników, w role których wcieliły się nasze fryzjerki z kl. II A: Weronika Piotrowska, Wiktoria Sojka i Weronika Sztegerhite. Dzieci, które uczestniczyły w uroczystości, mogły liczyć na słodki poczęstunek, który rozdawały asystentki Pani Lato.
Opiekun: p. Elżbieta Jarosławska

Zdjęcia
Wyjście nad Wisłę
PoWisłuj z ZSBiO

Nasza szkoła zorganizowała z okazji pierwszego dnia lata obchody "Roku Wisły" właśnie bezpośrednio nad rzeką. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele ubrani na niebiesko przeszli spacerem wzdłuż Wisły, by na bulwarze usiąść na trawie i zjeść zdrowe drugie śniadanie, obejrzeć krótki pokaz mody i fryzur. Pokaz został przygotowany przez uczniów z technikum usług fryzjerskich w ramach innowacji pedagogicznej "kreowanie wizerunku".


Więcej informacji
Zdjęcia
Turniej FIFA
TURNIEJ FIFA 2016

Dnia 8 czerwca br. Samorząd Uczniowski zorganizował II Szkolny Turniej FIFA 2016. Do rywalizacji stanęło 16 uczniów naszej szkoły. Emocji było wiele, ponieważ walka toczyła się o „wielkie pieniądze”. Zwycięzca wygrywał bon o wartości 200 zł, wicemistrz – bon stuzłotowy, a za zajęcie trzeciego miejsca gracz otrzymywał bon wartości 50 zł.
Po rozegraniu wszystkich meczów miejsca na podium zajęli: I miejsce – Mateusz Jurczyński (kl.IF), II miejsce – Michał Krupiński (kl.IC), III miejsce – Przemysław Hinc (kl. IIC)
Informacja p. Anna Wojtaś

Więcej informacji
Festyn w Damaszce 2017
Festyn sportowy w DPS w Damaszce

Dnia 13 czerwca 2017 r. nasze fryzjerki z kl. II A: Alicja Potulska, Weronika Konieczka, Wiktoria Sojka, Wiktoria Neumann, Anna Tarnowska oraz Weronika Piotrowska pod opieką p. Elżbiety Jarosławskiej tradycyjnie już, jak co roku, prezentowały swoje umiejętności fryzjersko-kosmetyczne podczas pikniku sportowego w Domu Pomocy Społecznej w Damaszce. Podczas tej imprezy pensjonariusze mogli zadbać o swój wygląd, ale również i lepsze samopoczucie. Dla uczennic bezpośredni kontakt ze starszymi osobami to również cenne doświadczenie.

Więcej informacji
Zdjęcia
Zwiedzanie przejścia granicznego
Zwiedzanie przejścia granicznego

W dniu 7 czerwca 2017 r. w ramach innowacji celnej odbyła się wycieczka na polsko-rosyjskie przejście graniczne w Grzechotkach. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klasy 1c, 2c 2b 3b oraz 3c, opiekę sprawowali p. Krzysztof Jęda, p. Danuta Kaczyńska, p. Mirosława Czerwińska-Kożuch oraz p. Paweł Antczak.
Celem wycieczki było zapoznanie się i obserwacja codziennej pracy Służby Celnej oraz nabycie podstawowych informacji o specyficznej pracy celnika.

Więcej informacji
Pomorski Przegląd Piosenki Angielskiej - Gdynia
Ania Tarnowska laureatką
Pomorskiego Przeglądu Piosenki Angielskiej

Dnia 05.06.2017 r. odbył się VI Pomorski Przegląd Piosenki Angielskiej ‘Disco Hits’ w Gdyni, w którym wzięła udział uczennica naszej szkoły, Anna Tarnowska z klasy II A. Anna wykonała słynną piosenkę z filmu ‘Dirty Dancing’, ‘The Time of my Life’. Poza śpiewaniem, Anna zachwyciła jurorów występem tanecznym, a towarzyszył jej Mariusz Kurkiewicz z klasy I C. Anna zdobyła III miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja opiekun p. Mirna Rajković-Kozieł

Więcej informacji
Strona 1 z 70 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2017
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
"Pamiątkowa książka ...
Projekt "Postaw na d...
Znam patrona mojej s...
Szkolne Wybory Książek
Koło teatralne
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
Wyścig 30
Wyścig 30
Dzień sportu - 26 czerwca 2013
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 126
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 5 tygodni
EW14 tygodni
Luuiza__155 tygodni
Iian182 tygodni
Shionemi184 tygodni
ona123456208 tygodni
misia18209 tygodni
marunia215 tygodni
alex227 tygodni
sn2609237 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005