BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkoweSaturday, August 27, 2016
Witamy

Nasi partnerzy
Nowa galeria


Rekrutacja 2016
Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego
Inforomacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego

•    1 września godz. 8.00 Msza św. w Farze

•    9.30 - rozpoczęcie roku szkolnego klas II,III,IV na I piętrze
      i spotkania z wychowawcami w salach
•    10.15 - rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych na I piętrze
      i spotkania z wychowawcami w salach


Podręczniki 2016/2017
Podręczniki 2016/2017
Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016
Zakończenie roku szkolnego

W upalny piątek 24 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2015/2016. Dzień ten dla wielu uczniów oznaczał nie tylko radość z rozpoczęcie upragnionych wakacji, ale był także chwilą osobistej satysfakcji z nagród i wyróżnień za wyniki w nauce, aktywność na rzecz szkoły czy za wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych. Tego dnia pożegnaliśmy również klasę 3e.
Na zakończenie uroczystości w części artystycznej, przygotowanej przez samorząd uczniowski otrzymaliśmy porcję humoru, aby towarzyszył nam on przez wszystkie 68 dni.
Udanego i owocnego wypoczynku!
Więcej informacji
Zdjęcia
Festyn w Damaszce
Piknik sportowy w Damaszce

Dnia 15 czerwca 2016 r. nasze fryzjerki tradycyjnie już wzięły udział w pikniku sportowym zorganizowanym w Domu Pomocy Społecznej w Damaszce. Uczennice kl. IIa Marta Chmielewska, Marta Tarnowska, Klaudia Kurcaba oraz Weronika Nega pod opieką p. Elżbiety Jarosławskiej uatrakcyjniły imprezę wykonując fantazyjne fryzury, makijaż, tatuaże oraz body painting. Zainteresowanie naszymi stanowiskami było – jak zwykle – bardzo duże.
Szczególne podziękowania dla Dyrektora DPS oraz organizatorów pikniku za gościnność, poczęstunek i bardzo miłą atmosferę!
Więcej informacji
Zdjęcia
Promocja czytelnictwa
Akcja promująca czytelnictwo skierowana do rodziców naszych uczniów

Nasza szkoła bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, za którego realizację odpowiadają nauczyciele bibliotekarze. Jednym z wymogów postawionych przed uczestnikami programu jest współpraca szkoły z rodzicami na rzecz popularyzacji czytelnictwa.
Nauczyciele bibliotekarze opracowali list: Czytanie jako ważny element wpływający na osobowość naszych dzieci, który został odczytany 2 czerwca 2016 r. na spotkaniach z rodzicami.
Nauczyciele bibliotekarze
Więcej informacji
Wolontariat europejski
Warsztaty z wolontariuszami z EVS

Co wiecie o Wolontariacie Europejskim i programie „Erasmus +”? Takie pytania zadali nam w poniedziałek 30 maja nasi gości z Fundacji Pokolenia .W ramach cyklu spotkań w tczewskich szkołach ponadgimnazjalnych odwiedzili nas Emilia Garska koordynator projektów edukacyjnych, Natalie, Claudia, Shako i Anil wolontariusze z Włoch, Gruzji i Turcji. Podczas wizyty przedstawili nam program EVS oraz przybliżyli uczniom klasy 3b i 3c ideę wolontariatu, oraz opowiadali o swoich motywacjach, umiejętnościach i planach. To spotkanie było połączone warsztatami, podczas których nasi uczniowie pracując w grupach mieli wyszukać praktyki dla wymyślonej osoby w systemie projektów EVS. Ciekawe doświadczenie dla naszych uczniów, którzy szczególną sympatię okazywali pięknym paniom z Włoch.
Informacja pani Lilija Pawelczuk
Więcej informacji
Oferta pracyy
Oferta pracy w branży budowlanej naszego partnera firmy PCP budowa


Oferta w formacie pdf
Noc muzeów
Noc muzeów

21 maja 2016 r. w Fabryce Sztuk w Tczewie odbyła się Europejska Noc Muzeów w klimacie lat dwudziestych. Płeć piękna mogła wystylizować się w saloniku fryzjerskim przygotowanym przez p. Elżbietę Jarosławską wraz z uczennicami kl. III a oraz w saloniku kosmetycznym przygotowanym przez p. Barbarę Pieczewską wraz z uczennicami z klas fryzjerskich. Szczególne podziękowania należą się pani Szulc, która pomogła przy wyborze kosmetyków do makijażu i była obecna na stanowisku kosmetycznym do końca imprezy służąc fachową radą.
Atrakcją imprezy był pokaz mody przygotowany przez nauczycieli i uczennice naszej szkoły, który koordynowały p. Bożena Żywiecka, p. Marlena Owedyk-Chamska oraz p. Barbara Pieczewska.
Więcej informacji
Akcja Humanitarna
Akcja Edukacji Polskiej Akcji Humanitarnej

W pierwszą rocznicę trzęsienia ziemi w Nepalu Polska Akcja Humanitarna zaprasza do Akcji Edukacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi uczniów na sytuację nepalskich dzieci oraz ich ograniczonego dostępu do edukacji. Mimo, iż prawo do nauki jest jednym z podstawowych praw człowieka, nadal ponad 50 milionów dzieci na świecie nie może z tego prawa korzystać.

Więcej informacji
Pożegnanie absolwentów 2016
Pożegnanie absolwentów 2016

W piątek 29 kwietnia 2016 r. Galą Absolwentów na sali gimnastycznej w obecności zaproszonych gości pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, natomiast klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, przekazały podarunki dla biblioteki i tableau oraz pożegnały się z uczniami szkoły.
Uczniowie i uczennice klas trzecich przygotowali część artystyczną.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze!


Więcej informacji
Zdjęcia
Dzień otwarty - relacja
Dzień Otwarty

Wtorek 26 kwietnia był w naszej szkole dniem otwartym. Młodzież z gimnazjów mogła zwiedzić szkołę, zapoznać się jej ofertą, zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi w klasach i za zdobyte punkty wybrać sobie nagrodę.
Tego dnia odbył się też zawody sportowe pod honorowym patronatem pana Starosty Tczewskiego, podczas których rywalizowano w piłce nożnej i siatkowej oraz szachach.


Więcej informacji
Zdjęcia – dzień otwarty
Zdjęcia – zawody sportowe
Strona 1 z 60 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2016
Praktyka zawodowa
MATURA 2016
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Światowy Dzień Uwaln...
Nasi partnerzy
Akcja biblioteczna: ...
Konkursy
Regulamin konkursu f...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
debata 5
debata 5
Debata przeciwko przemocy
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 60
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 2 dni
EW 9 tygodni
Luuiza__104 tygodni
Iian131 tygodni
Shionemi133 tygodni
ona123456157 tygodni
misia18158 tygodni
marunia164 tygodni
alex176 tygodni
sn2609187 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005