BIP ˇ Strona Główna ˇ JUBILEUSZ 50-LECIA ˇ Prawo szkolne ˇ Galeria ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkowePiątek, Październik 31, 2014
Witamy

Nasz partner
Matura 2016
Wyjazd integracyjny nauczycieli
Wyjazd integracyjny
pracowników szkoły

Leśniczówka Bukowiec to znakomite miejsce do zajęć integracyjnych – jak się okazuje nie tylko dla uczniów klas pierwszych. W piątek 17 października pracownicy szkoły spędzili tam popołudnie i wieczór. Cisza i bliskość lasu na pewno sprzyjają oderwaniu od codzienności, relaksowi oraz pogłębianiu integracji w zespole. A wszystko w ciepłych barwach złotej polskiej jesieni.

Więcej informacji
Licealiada piłka nożna
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej

W czwartek 16 października na boisku Orlik przy II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej.
Nasza drużyna w fazie grupowej wygrała jeden mecz i nie awansowała niestety do ścisłego finału. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na 5-6 miejscu. Mistrzem powiatu zostało ZSRiK Tczew.
Opiekę nad uczniami sprawował p. P. Antczak.


Więcej informacji
Olimpiada logistyczna
Szkolny etap
VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W piątek 10 października odbył się szkolny etap VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wzięło w nim udział 44 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych zarówno z klas logistycznych jak i spedycyjnych. Wyniki powinny być ogłoszone do 31 października 2014 r. Za etap szkolny olimpiady odpowiedzialne są panie B. Szymańska i D.Kaczyńska.
Uczestnikom życzymy awansu do kolejnych etapów.

Więcej informacji
Święto Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 10 października nasza Szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Święto to połączone została z ślubowanie klas pierwszych. W części oficjalnej p. dyrektor Tamara Małecka złożyła życzenia całej społeczności szkolnej oraz wyróżniła grono nauczycieli nagrodą dyrektora.
Część artystyczną przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Małgorzaty Kielbratowskiej. Podczas programu wręczono m.in. wyrożnienia w żartobliwych kategoriach dla nauczycieli i uczniów. Poza tym przedstawiono żartobliwe scenki z życia szkolnego.

Więcej informacji
Zapraszamy do galerii
Klasa września
Klasa września

Od początku roku trwa konkurs frekwencji klas. We wrześniu najlepszą okazała sięklasa wielozawodowa 1e. Uczniowie tej klasy osiągnęli frekwencję 90,73 %. Na kolejnych dwóch miejscach były II e (90,5%) i 1b (89,08%).
Uczniom z klasy 1e i wychowawczyni pani Magdalenie Kacik serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski, który jest organizatorem konkursu, serdecznie zachęca do rywalizacji.


Samorząd Uczniowski
Mistrzostwa w biegach przełajowych
Licealiada – biegi przełajowe

Rozpoczęła się sportowa rywalizacja uczniów szkół powiatu tczewskiego w ramach XVI Powiatowej Licealiady. 7 października rozegrano sztafetowe biegi przełajowe. Naszą Szkołę reprezentowała sztafeta męska. Uczniowie mieli do przebiegnięcia 10 razy po 900 m. Nasi chłopcy z czasem 28:43,43 minut zajęli 3 miejsce. Wyprzedziło ich II LO i I LO z Tczewa.
Opiekę nad uczniami sprawował p. P. Antczak.
Gratulujemy miejsca na podium!


Więcej informacji
Targi fryzjerskie
Targi Uroda 2014

Dnia 5 października grupa uczennic Technikum Usług Fryzjerskich odwiedziła Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie URODA 2014, które odbyły się w budynku Amber Expo w Gdańsku.
„Mogłyśmy zobaczyć zmagania przyszłych fryzjerów w różnych konkursach oraz zapoznać się fryzjerskimi trendami na rok 2015”, powiedziała inicjatorka i opiekunka wycieczki p. Barbara Pieczewska.

Więcej informacji
Rocznica mordu w Lesie Szpęgawskim
Poczet sztandarowy w Lesie Szpęgawskim

W niedzielę 28 września w Lesie Szpęgawskim odbyły się obchody 75 rocznicy dokonanej tam w czasie II wojny światowej zbrodni. Wśród oddających hołd pomordowanym był poczet sztandarowy naszej Szkoły w składzie Dominika Chojnacka (3b), Patrycja Janaszek (3b) i Robert Raszeja (3c). Opiekę sprawowała p. Dorota Piechowska.
Otrzęsiny 2014
Otrzęsiny klas pierwszych

W czwartek 25 września klasy pierwsze udały się do Bukowca na otrzęsiny. Po zajęciach integracyjnych z wychowawcami, nastąpiła część artystyczno-sportowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Pierwszaki brały udział w różnych konkurencjach, dzielnie prezentując swoje talenty muzyczne, umiejętności artystyczne i sprawność. Trzeba przyznać, że rywalizacja była bardzo wyrównana i każda klasa spisała się na medal. Po złożeniu przysięgi honorowo zostali przyjęci w poczet naszej uczniowskiej gwardii.
Po trudnych bojach uczniowie mogli odpocząć, konsumując posiłek przy ognisku.
Inormacja opiekun SU - p. M.Kielbratowska

Więcej informacji
Zapraszamy do galerii
Klasa 2b w Mikoszewie
Klasa 2b w Mikoszewie

W dniach 17–19 września 2014 r. odbyła się wycieczka klasy 2b do Mikoszewa. Opiekunami były p. Anna Rozwadowska i wychowawca klasy p. Mirna Rajković-Kozieł.
A co tam robiliśmy? Przede wszystkim, zwiedziliśmy Muzeum Stuthoff. Były spacery, odrobina sportu, kąpiele dla odważnych, przeprawa promem, ognisko, nocna zabawa w chowanego i dostarczający sporą dawkę adrenaliny spacer nocny. Wyjazd był bardzo udany.. Planujemy kolejne.

Informacja p. M. Mirna Rajković-Kozieł

Więcej informacji
Zapraszamy do galerii
Jarmark Cysterski 2014
Jarmark Cysterski 2014

W sobotę i niedzielę 20 i 21 września 2014 r. w Pelplinie odbywał się Jarmark Cysterski. Zgodnie z tradycją nasza Szkoła była obecna na tej imprezie regionalnej.
Pierwszego dnia grupa uczniów i uczennic walczyła w turnieju rycerskim dla żaków. W niedzielę natomiast maszerowaliśmy ulicami Pelplina. Czynne również było nasze stoisko, przy których ubrane w średniowieczne stroje dziewczęta oferowały słodkości oraz zaplatały warkocze i upinały wymyślne fryzury.
Kilku naszych uczniów wystąpiło również w sztuce historycznej.


Więcej informacji
Zdjęcia
Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2014
Praktyka zawodowa
MATURA 2015
Egz. zawodowe 2014
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Szkolny Klub Europejski
Wolontariat
Galeria
Polecane strony
Szukaj
Forum

Ostatnie Artykuły
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Klasa I a - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
piszemy
piszemy
"Dziecko człowiekiem w świecie prawa"
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 13
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 4 dni
EW 6 dni
Luuiza__ 9 tygodni
Iian36 tygodni
Shionemi38 tygodni
ona12345662 tygodni
misia1862 tygodni
marunia69 tygodni
alex81 tygodni
sn260991 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005