BIP ˇ Strona Główna ˇ JUBILEUSZ 50-LECIA ˇ Prawo szkolne ˇ Galeria ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkoweSobota, Kwiecień 25, 2015
Witamy

Nasz partner
Rekrutacja 2015/16


Konkursy
dla gimnazjalistów
Nowy plan lekcji
Nowy plan lekcji
obowiązuje od 27 kwietnia do 22 maja
Imprezy związane z przedsiębiorczością.
Edukacja w zakresie przedsiębiorczości

16 kwietnia 2015 r. odbyły się dwie imprezy związane z przedsiębiorczością. Uczniowie klasy 4a, 4c, 4f oraz 3b i 3c uczestniczyli w prelekcji i warsztatach doradczo-zawodowych, przeprowadzonych przez p. Agatę Dobosz, dyrektor Biura Karier i Promocji Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku.
Tego samego dnia w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się spotkanie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach Młodzieżowego Klubu Biznesu, którego tematem przewodnim było „Z Cashflow na ty…”. Uczniowie zapoznali się z grą ekonomiczną, a następnie uczestniczyli w rozgrywce. Naszą szkołę reprezentował Tomek Karlin z klasy 4c.
Obydwa przedsięwzięcia zorganizowała p. B. Tomaszewska.
Więcej informacji
Informacja dla maturzystów 04.2015

!

Informacja dla maturzystów


Prosimy o ponowne sprawdzenie harmonogramu egzaminów ustnych, ponieważ niektóre terminy mogły zostać przesunięte w związku z wynikami klasyfikacji klas czwartych.
Aktualny harmonogram znajduje się w gablocie na II p.Konkurs czytelniczy
KONKURS CZYTELNICZY już za nami…

W piątek 10 kwietnia 2015 r. odbył się w bibliotece konkurs czytelniczy dotyczący powieści Suzanne Collins Igrzyska śmierci . Do rozgrywek zgłosiło się siedmioro uczniów. Większość uczniów wykazała się rzetelną wiedzą na temat powieści. 1 miejsce zajęła Aleksandra Wojewódzka (3a), drugie – Tomasz Kręcisz (2b) a trzecie Rafał Gębarowski (1b).
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznym konkursie!

Nauczyciele bibliotekarze.

Więcej informacji
DM Szkoły w Szachach
6. Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W czwartek 9 kwietnia 2015 r. odbyły się VI Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Po kilku ostatnich skromniejszych liczebnie turniejach w tym roku na starcie stanęło aż 8 drużyn (23 zawodników). Tytuł zdobyła klasa 4f, pokonując w finale obrońcę tytułu klasę 3f. Trzecie miejsce zdobyła debiutująca w tych rozgrywkach klasa 4c.
Ponadto w turnieju uczestniczyły następujące klasy: 2b, 2cf, 1b, 1cf oraz druga drużyna z klasy 4f.
Gratulujemy pierwszej trójce, ale wyrażamy również słowa uznania wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w szachowym życiu szkoły. Wkrótce mistrzostwa indywidualne.
Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs logistyczny (Gdynia)
Nasi uczniowie na konkursie logistycznym

Dnia 23 marca 2015 r uczniowie Paweł Szyfka (2b), Maciej Stolz (4c), Patryk Salewski (1b), Rafał Gębarowski (1b), Tomasz Karlin (4c), Patryk Tokarski (2b), Dawid Żelaskowski (2c), Karolina Filarska (4c), Szymon Kosedowski (1b) oraz Izabela Kłos (4c) pod opieką p. Mirosławy Czerwińskiej-Kożuch wzięli udział w II etapie Konkursu Logistycznego w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Wśród naszych uczniów najwyższą ilość punktów zdobył Paweł Szyfka z klasy 2b. W konkursie wzięło udział 10 szkół z woj. pomorskiego, a ZSBiO zajął III miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji
Wyniki konkursu o modzie
Wyniki konkursu
o modzie i kreowaniu wizerunku

W załączniku zamieszczamy wyniki konkursu o modzie i kreowaniu wizerunku.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, zapraszamy po odbiór nagród oraz zachęcamy do udziału w pozostałych dwóch konkursach.


Wyniki
Dzień Przedsiębiorczości
Dzień Przedsiębiorczości – 25 marca 2015 r.

Dwanaście osób z naszej szkoły (z kl. 2a, 2b, 2c, 3c, 3c) wzięło udział w jednodniowych praktykach w wybranych przez siebie zakładach pracy w ramach XII edycji Dnia Przedsiębiorczości, organizowanej przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Uczniowie pod opieką konsultantów poznawali pracę księgowego, bibliotekarza, sprzedawcy biżuterii, laboranta, spedytora, mechanika pojazdów samochodowych, murarza, dystrybutora, fryzjerki i specjalisty ds. rozliczeń.
Szkolnym koordynatorem „Dnia Przedsiębiorczości” była p. B. Tomaszewska.
Więcej informacji
Klasa lutego
Klasa lutego

W lutym pod względem frekwencji najlepsza okazała się klasa 3a (technikum usług fryzjerskich). Frekwencja dziewcząt w tym miesiącu wyniosła 84,23%. Na drugim miejscu uplasowała się klasa1b (TL) uzyskując wynik 83,09%. Trzecie miejsce przypadło klasie 2b (TL) - frekwencja w tej klasie wyniosła 82,69%.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Samorząd Uczniowski

XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Powiatowy Konkurs Ortograficzny

23 marca Szymon Kosedowski z kl. IB oraz Paweł Walter z kl. IVF pod opieką p. Anny Rozwadowskiej reprezentowali naszą szkołę w finale XII Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który tradycyjnie odbył się w Collegium Marianum w Pelplinie.
Nasi uczniowie wraz z przedstawicielami innych szkół ponadgimnazjalnych powiatu punktualnie o 9 rozpoczęli pisanie dyktanda. Paweł Walter po raz drugi zdobył trzecie miejsce. Jest to ogromny sukces, gdyż tekst był niezwykle trudny, a lepiej napisało go tylko dwoje uczniów z tczewskich liceów.
Gratulujemy Pawłowi i dziękujemy za jego udane występy w tej imprezie!
Targi Edukacyjne i Dzień Otwarty
Targi Edukacyjne i Dzień Otwarty

20 marca 2015 r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowo ważne wydarzenie. Byliśmy gospodarzami Powiatowych Targów Edukacyjnych. Impreza została uroczyście otwarta o godz. 9.00 w obecności pana Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego. W ciągu następnych godzin odwiedziło nas około 1000 uczniów trzecich klas gimnazjów.
Tego dnia nasza szkoła była również otwarta dla wszystkich gości. Mogli ją zwiedzić, zapoznać się z kierunkami kształcenia, a przyszli absolwenci gimnazjów mogli wziąć udział w konkursach i atrakcjach specjalnie dla nich przygotowanych.

Więcej informacji
Strona 1 z 50 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2015
Praktyka zawodowa
MATURA 2015
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Szkolny Klub Europejski
Wolontariat
Galeria
Polecane strony
Szukaj
Forum

Ostatnie Artykuły
Konkursy dla gimnazj...
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
15
15
Fryzjerki w Fabryce Sztuk
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 16
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin01:37:55
EW 1 tydzień
Luuiza__34 tygodni
Iian61 tygodni
Shionemi63 tygodni
ona12345687 tygodni
misia1888 tygodni
marunia94 tygodni
alex106 tygodni
sn2609117 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005