BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum Zamkoweśroda, Wrzesień 02, 2015
Witamy

Nasz partner
Nowa galeria


Państwowa Wyższa Szkoła
Zawodowa w Elblągu
Rozpoczęcie Roku szkolnego 2015/2016a
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

We wtorek 1 września rozpoczęliśmy uroczyście rok szkolny. O godzinie 11 na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Młodzież została powitana przez p. dyrektor Tamarę Małecką, która zwróciła się osobno do każdej z klas. Pani Dyrektor życzyła również uczniom, aby lata, które spędzą w naszej szkole, były dla nich wartościowym czasem.
Uczniom wszystkich klas życzymy wielu sukcesów w roku 2015/2016.

Kilka zdjęć
2015/2016
2015/2016
Podręcznki 2015/2016
Podręczniki 2015/2016
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca 2015 r. zakończył się rok szklony 2014/2015. Żegnaliśmy go uroczystą akademią na sali gimnastycznej. Wielu uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za wyniki w nauce, frekwencję, swoją aktywność na rzecz szkoły albo za sukcesy w konkursach. Najlepsze wyniki w nauce uzyskali Patrycja Olszewska (2e) i Maciej Prekop (3c).
Po części oficjalnej program artystyczny zaprezentował Samorząd Uczniowski. Po programie uczniowie odebrali świadectwa i wreszcie wakacje.
Życzymy wszystkim udanego i ciekawego wypoczynku!
Więcej informacji
Zdjęcia
Klasa drugiego półrocza
Klasa drugiego półrocza

Klasa 1b – lider frekwencji w pierwszym półroczu oraz zwycięzca rankingu w styczniu, kwietniu i czerwcu – zdobyła pierwszy miejsce w całym drugim półroczu. Nie pozostaje nic innego jak tylko czerpać z nich wzór! W nagrodę, młodzi logistycy we wrześniu będą mogli spędzić miło dzień daleko poza murami naszej szkoły :)
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku szkolnym!


Samorząd Uczniowski
Piknik szkolny
Piknik szkolny

W środę 24 czerwca w naszej Szkole odbył się piknik szkolny. Niestety pogoda nie dopisała. Większość klas spędzała czas na sali gimnastycznej. Nauczyciele i uczniowie grali w gry logiczne lub zręcznościowe albo biesiadowali przy suto zastawionym stole. Uczennice z klasy 2a zorganizowały stoisko kosmetyczno-fryzjerskie. Pani Pawelczuk zaś zaproponowała slalom w specjalnych okularach.
Jedynie klasy 1c i 1b nie zraziły się pogodą i wraz z wychowawcami, drwiąc sobie z wiszącego w powietrzu deszczu, grillowały sobie w najlepsze przed szkołą.
Zdjęcia
Klasa maja i czerwca
Klasa maja i czerwca

W maju najlepszą frekwencją mogła pochwalić się klasa wielozawodowa 1e . Osiągnęła ona 88,71%. Klasa 1b (TL) zajęła drugie miejsce z frekwencją 86,44%. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa fryzjerska 2a (83,98%).
Z kolei w czerwcu po raz kolejny w tym semestrze najlepsza okazała się klasa 1b (TL) z frekwencją 81,76% Miłą niespodzianką żegna nas klasa wielozawodowa 3e, która w tym roku szkolnym opuszcza już nasze mury. W czerwcu zajęła ona drugie miejsce pod względem frekwencji (80,60%). Trzecie, równie zaszczytne miejsce na podium należy do klasy wielozawodowej 2e (frekwencja 79,7%).

Samorząd Uczniowski

Nagroda dla Oli Wiśniewskiej
Nagroda dla Oli Wiśniewskiej

Nasza uczennica Ola Wiśniewska z klasy 2b zdobyła II miejsce w adresowanym do dzieci i młodzieży konkursie plastycznym. Organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie. Uczestnicy musieli wykonać w dowolnej płaskiej technice plastycznej ilustrację do utworów ks. Jana Twardowskiego. Ola wykonała rysunek w technice mieszanej: kredki ołówkowe oraz pastele olejne.
Wręczenie nagród odbyło się 20 czerwca na Bulwarze podczas obchodów Dni Ziemi Tczewskiej.
Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy kolejnych udanych prac!

Więcej informacji
Klasa 2a nad morzem
Biwak profilaktyczny

Od czwartku do soboty (18-20 czerwca) czyli już po wystawieniu wszystkich ocen, dziewczęta z klasy 2a mogły cieszyć się zasłużonym relaksem. Wraz z wychowawczynią panią Marleną Owedyk-Chamską i pedagogiem szkolnym panią Dorotą Kaczmarek uczestniczyły w biwaku profilaktycznym w Sztutowie. W programie były zajęcia z komunikacji interpersonalnej, ale dominowały elementy rekreacyjne, jak spacery, taniec czy kręgle.

Relacja pani Doroty Kaczmarek
Dzień sportu w Damaszce
Nasze fryzjerki w Damaszce

18 czerwca 2015 r. nasze fryzjerki po raz drugi uczestniczyły w plenerowym Dniu Sportu w Domu Pomocy Społecznej w Damaszce. Uczennice klasy 3a: Natalia Fabiszewska, Joanna Gal, Aleksandra Korynt, Katarzyna Szczepaniak, Martyna Landowska, Karolina Czarnojan zaprezentowały swoje umiejętności fryzjersko-kosmetyczne, a ich talent został doceniony przez uczestników i organizatorów imprezy.
Nowym pomysłem, który cieszył się dużą popularnością, były naklejane tatuaże. Bardzo miła atmosfera i serdeczne przyjęcie przez organizatorów pikniku sprawiły, że uczennice aktywnie i miło spędziły ten czas godnie promując wizerunek szkoły.

Informacja: opiekun Elżbieta Jarosławska

Zdjęcia
Klasa miesiąca - marzec i kwiecień
Klasa marca i kwietnia

W marcu, najlepszą frekwencją wykazała się klasa fryzjerska 3a (86,62%). Niewiele jednak do zwycięstwa zabrakło klasie 1b, która uplasowała się na drugim miejscu z frekwencją 86,19%. Na podium znalazła się tez klasa wielozawodowa I E (85,57%).
Z kolei, w kwietniu rywalizacja w konkursie odbyła się pomiędzy pierwszymi i drugimi klasami z uwagi na fakt, że klasy trzecie odbywały praktyki. I tak oto, podium w kwietniu zajęły odpowiednio: klasa 1b (Technik Logistyk) z frekwencją 88,22%, klasa fryzjerska 2a (83,63%) oraz na trzecim miejscu znalazły się jednocześnie klasy budowlano-spedytorskie 1c i 2c z frekwencją 82,65%.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski
Strona 1 z 52 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
Praktyka zawodowa
MATURA 2015
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Konkursy dla gimnazj...
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
zespół 2
zespół 2
15 listopada Dzień Patrona
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin13:16:18
EW 6 tygodni
Luuiza__52 tygodni
Iian80 tygodni
Shionemi82 tygodni
ona123456105 tygodni
misia18106 tygodni
marunia113 tygodni
alex125 tygodni
sn2609135 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005