BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkoweThursday, October 27, 2016
Witamy

Nasi partnerzy
Nowa galeria


Konkursy
Holy wins
AKCJA – ŚWIĘTY ZWYCIĘŻA

W piątek 28 października 2016 na dużej przerwie odbędzie się konkurs pt.: „Przedstaw swojego ulubionego świętego”.

Do wygrania dwuosobowe zaproszenie
do kina Helios w Tczewie!

Zasady konkursu
Liga siatkówki dziewcząt
Powiatowa Liga piłki siatkowej dziewcząt

W sobotę 8 października w hali ZSRziK w Tczewie odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego sezonu Powiatowej Ligii piłki siatkowej dziewcząt. Również 22 października odbyła się kolejna runda zmagań. Dziewczęta z naszej szkoły rozegrały już trzy spotkania.

Zobacz szczegóły

Informacja o zajęciach dodatkowych z piłki siatkowej
Klasa 3e w parku linowym
Klasa 3cf na wycieczce w parku linowym.
Próba charakteru i opanowania emocji.

W środę, 12 października klasa IIIC/F wraz ze swoim nowym wychowawcą panem Mariuszem Marutem wybrała się na ekscytującą wyprawę do parku linowego w Gdyni. Miałam przyjemność towarzyszyć im w tej wyprawie. Wychowawca swoim uczniom, a przy okazji i mnie zapewnił niesamowite przeżycia, dużo adrenaliny.
Informacja p. Dorota Kaczmarek

Więcej informacji
Zdjęcia
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto w kalendarzu szkolnym. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie pt. „;Szkoła przez wieki”. Składały się nań scenki, których akcja rozgrywała się w większości w murach szkoły. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądało nauczanie w Szkole Jaskiniowców im. Walki o ogień, starożytnym Egipcie, Szkole Wieszczów. Końcowa scena pokazywała zebranie w siedzibie Dartha Vedera – bohatera Star Wars – z generałami, na którym to „ciemna strona mocy” zadecydowała o reformie edukacji.

Więcej informacji
Zdjęcia
Koło języka hiszpańskiego
Koło języka hiszpańskiego już działa!

W ofercie edukacyjnej szkoły w roku szkolnym 2016/17 znalazły się nowe zajęcia dodatkowe. Będą one cyklicznie prezentowane na stronie naszej szkoły.
Pani Małgorzata Kielbratowska prowadzi koło z języka hiszpańskiego dla wszystkich chętnych osób z naszej szkoły.
Uczniowie otrzymują od nauczyciela materiały dydaktyczne do nauki języka. Poznają język hiszpański poprzez aktualne przeboje muzyczne oraz rozwiązywanie specjalnie przygotowanych zadań, prezentacje, ciekawostki itp. Atmosfera na zajęciach jest taka jak Hiszpania – przyjazna, ciepła i wesoła.


Więcej informacji
Zdjęcia
Licealiada Szachy
Mistrzostwa Powiatu w Szachach

We wtorek 11 października w Gniewie odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Od tego roku zawody te mają zmienioną formułę, gdyż drużyna składa się z czterech osób w tym obowiązkowo z jednej dziewczyny. Nie udało się nam niestety nakłonić żadnej z uczennic do występu, więc od razu przystępowaliśmy do gier z jednym walkowerem na koncie. Ponadto w zeszłym roku odeszło dwóch silnych graczy, a młodzież z klas pierwszych musi jeszcze trochę popracować nad poziomem gry. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce.

Więcej informacji
Uroda 2016
Targi URODA 2016

Dnia 8 i 9 października 2016 r. w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo odbyły się 19. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2016.
Targi URODA to największe targi w Polsce Północnej dla branży kosmetycznej i fryzjerskiej. To idealne miejsce do zapoznania się z nowościami oraz trendami na sezon 2016/2017, miejsce na doskonalenie swoich umiejętności, a także możliwość sprawdzenia się w renomowanych konkursach. Na imprezie tej nie zabrakło też NASZYCH FRYZJEREK!

Więcej informacji
Zdjęcia
Olimpiada Logistyczna - etap szkolny 2016
Etap szkolny Olimpiady Logistycznej

We wtorek, 4 października odbył się I etap IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do eliminacji szkolnych zgłosiło się w tym roku ponad 9000 uczniów z całej Polski, pośród nich 31 naszych uczniów z klas logistycznych i spedycyjnych. Jest się o co starać. Organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki turniej wiedzy to dla wielu młodych ludzi szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, studia w Wyższej Szkole Logistyki, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce.
Informacja p. Bernadeta Szymańska

Więcej informacji
Zdjęcia
Otrzęsiny klas pierwszych 2016
Otrzęsiny klas pierwszych

Trzeci dzień października, pomimo niesprzyjającej aury, upłynął klasom pierwszym na wyjeździe integracyjnym. Podobnie jak w roku ubiegłym, wybraliśmy na miejsce integracji Zagrodę Kociewską w Godziszewie. Wyjazd podzielony został na trzy części: pierwszą z nich stanowiły zajęcia integracyjne z wychowawcami klas, drugą – otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski a trzecią - ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz korzystanie z atrakcji oferowanych przez Zagrodę Kociewską.

Więcej informacji
Zdjęcia
Klasa 2 e na wystawie
Klasa 2e na wystawie
„Dwadzieścia lat wolności. Tczew 1920-1939”

Dnia 27 września klasa 2e wraz z wychowawcą panią Anią Wojtaś odwiedziła Fabrykę Sztuk. Pierwszym punktem wizyty było malowanie na szkle. Uczniowie pod okiem instruktora tworzyli na szkle małe dzieła sztuki: jesienne liście, Wieżę Ciśnień w Tczewie lub mandale. Po zajęciach praktycznych młodzież ruszyła na zwiedzanie czasowej wystawy pt. „Dwadzieścia lat wolności. Tczew 1920-1939”.

Więcej informacji
Warsztaty rysunku
Warsztaty szkicu i rysunku głowy

W dniach 28 i 30 września 2016 r. klasy fryzjerskie 2a i 3a Technikum Usług Fryzjerskich uczestniczyły w warsztatach szkicu i rysunku głowy człowieka prowadzonych przez p. Krystynę Dems z Fabryki Sztuk. Zajęcia odbyły się w szkole, a ich celem było udoskonalenie warsztatu pracy w rysunku zawodowym niezbędnym w opanowaniu umiejętności do egzaminu zawodowego w kwalifikacji A.23.
Zdjęcia
Strona 1 z 62 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2016
Praktyka zawodowa
MATURA 2017
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Koła zaintersowań 20...
Koło kreatywne
Informacja o egzamin...
Klasaa_1d_2016_2017
II akcja promująca c...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
052
052
Pokaz fryzjerski
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 72
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin02:28:52
EW 2 tygodni
Luuiza__113 tygodni
Iian140 tygodni
Shionemi142 tygodni
ona123456166 tygodni
misia18166 tygodni
marunia173 tygodni
alex185 tygodni
sn2609195 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005