BIP ˇ Strona Główna ˇ JUBILEUSZ 50-LECIA ˇ Prawo szkolne ˇ Galeria ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkoweWtorek, Marzec 31, 2015
Witamy

Nasz partner
Rekrutacja 2015/16


Konkursy
dla gimnazjalistów
Dzień Przedsiębiorczości
Dzień Przedsiębiorczości – 25 marca 2015 r.

Dwanaście osób z naszej szkoły (z kl. 2a, 2b, 2c, 3c, 3c) wzięło udział w jednodniowych praktykach w wybranych przez siebie zakładach pracy w ramach XII edycji Dnia Przedsiębiorczości, organizowanej przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Uczniowie pod opieką konsultantów poznawali pracę księgowego, bibliotekarza, sprzedawcy biżuterii, laboranta, spedytora, mechanika pojazdów samochodowych, murarza, dystrybutora, fryzjerki i specjalisty ds. rozliczeń.
Szkolnym koordynatorem „Dnia Przedsiębiorczości” była p. B. Tomaszewska.
Więcej informacji
XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Powiatowy Konkurs Ortograficzny

23 marca Szymon Kosedowski z kl. IB oraz Paweł Walter z kl. IVF pod opieką p. Anny Rozwadowskiej reprezentowali naszą szkołę w finale XII Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który tradycyjnie odbył się w Collegium Marianum w Pelplinie.
Nasi uczniowie wraz z przedstawicielami innych szkół ponadgimnazjalnych powiatu punktualnie o 9 rozpoczęli pisanie dyktanda. Paweł Walter po raz drugi zdobył trzecie miejsce. Jest to ogromny sukces, gdyż tekst był niezwykle trudny, a lepiej napisało go tylko dwoje uczniów z tczewskich liceów.
Gratulujemy Pawłowi i dziękujemy za jego udane występy w tej imprezie!
Targi Edukacyjne i Dzień Otwarty
Targi Edukacyjne i Dzień Otwarty

20 marca 2015 r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowo ważne wydarzenie. Byliśmy gospodarzami Powiatowych Targów Edukacyjnych. Impreza została uroczyście otwarta o godz. 9.00 w obecności pana Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego. W ciągu następnych godzin odwiedziło nas około 1000 uczniów trzecich klas gimnazjów.
Tego dnia nasza szkoła była również otwarta dla wszystkich gości. Mogli ją zwiedzić, zapoznać się z kierunkami kształcenia, a przyszli absolwenci gimnazjów mogli wziąć udział w konkursach i atrakcjach specjalnie dla nich przygotowanych.

Więcej informacji
Konkurs budownictwa
Jak buduje się domy i inne budowle?
– konkurs dla gimnazjalistów

Społeczność Technikum budownictwa i Technikum urządzeń sanitarnych w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych Tczewie zaprasza do udziału w konkursie o tematyce budowlanej. Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów klas III gimnazjów. Dla osób, które poprawnie rozwiążą zadania, przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zapraszamy do udziału.


Szczegóły konkursu (regulamin, karta konkursowa)
Konkurs logistyczny
Spedytor czyli mózg procesu transportowego
– konkurs dla gimnazjalistów

Społeczność Technikum logistyki i Technikum spedycji w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie zaprasza do udziału w konkursie o tematyce spedycyjnej. Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów klas III gimnazjów. Dla osób, które poprawnie rozwiążą zadania, przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zapraszamy do udziału.


Szczegóły konkursu (regulamin, karta konkursowa)
Technik budownictwa
Wielkie budowle przetrwają wieki

Budowa domów i innych budowli to zadanie dla odpowiedzialnych ludzi. Odpowiednio zaprojektowany, a następnie wykonany budynek to ogromna satysfakcja dla wykonawców. Wszystko zaczyna się od projektu , a potem cegły lub betonu. Budowlaniec musi współpracuje z Technikiem urządzeń sanitarnych, który zajmuje się budową i utrzymaniem sieci wodociągowych, ciepłowniczych, gazowych i kanalizacyjnych w budynkach
Więcej informacji
Zawód spedytor
Spedytor – mózg procesu transportowego

Jeśli jesteś dobrym organizatorem i myślisz strategicznie, to zostań spedytorem. Spedytor organizuje i zarządza łańcuchem dostaw. Znaczna część pracy skupia się przy biurku z komputerem i telefonem w ręku.
Ciągły rozwój transportu międzynarodowego przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na specjalistów z zakresu spedycji i logistyki w kraju i za granicą.
Zachęcamy do podjęcia nauki w Technikum spedycji z innowacją pedagogiczną „ Obsługa celna”.

Więcej informacji
Konkurs o modzie 2
Co wiesz o modzie i kreowaniu wizerunku?
– konkurs dla gimnazjalistów

Społeczność Technikum usług fryzjerskich i Technikum technologii odzieży w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych Tczewie zaprasza do udziału w konkursie o tematyce moda i kreowanie wizerunku. Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów klas III gimnazjów. Dla osób, które poprawnie rozwiążą zadania, przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zapraszamy do udziału.


Szczegóły konkursu (regulamin, karta konkursowa)
tenis stołowy chłopców
Wielki sukces w tenisie stołowym

Drużyna chłopców w tenisie stołowym pozazdrościła zapewne ostatniego sukcesu naszym dziewczętom i zdobyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu. Turniej odbył się w czwartek 12 marca. W finale nasi chłopcy spotkali się z ZSAiO Swarożyn i wygrali 3 :0.
Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Krauza (1b), Maciej Rodnicki (4b) i Norman Pior (1e). Opiekunem drużyny był p. Paweł Antczak.

Serdecznie gratulujemy!
Więcej informacji
3 miejsce w tenisie stołowym
Sukces dziewcząt w tenisie stołowym

We wtorek 10 marca odbyły się powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały Paulina Sajak (1e), Natalia Śmiełowska (2a) i Natalia Szlija (2a). Nasza uczennice spisały się bardzo dobrze i zajęły 3 miejsce. Opiekunką dziewcząt na zawodach była p. Marlena Owedyk-Chamska.

Serdecznie gratulujemy udanego występu!
8 marca
Z szacunku dla pań

Aby okazać szacunek pięknym dziewczętom w naszej szkole i aby uczcić ten jedyny dzień w roku zarezerwowany tylko dla nich, z okazji Dnia Kobiet, Samorząd Uczniowski zwrócił się z prośbą do wszystkich chłopców, aby w piątek 6 marca ubrali się bardzo elegancko. W zamian, wszyscy, którzy dołączyli się do zabawy, losowali numerki i wzięli udział w losowaniu dwóch podwójnych voucherów do kina Helios. Dwoma szczęśliwcami, którzy mogli zabrać swoje wybranki w ich święto do kina, zostali: Mateusz Tomankiewicz z kl.III C oraz Tomasz Karlin z kl.IV C.
Serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski

Więcej informacji
Strona 1 z 50 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2015
Praktyka zawodowa
MATURA 2015
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Szkolny Klub Europejski
Wolontariat
Galeria
Polecane strony
Szukaj
Forum

Ostatnie Artykuły
Konkursy dla gimnazj...
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
09
09
Jasełka szkolne 2014
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 16
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 1 dzień
EW 3 tygodni
Luuiza__30 tygodni
Iian58 tygodni
Shionemi60 tygodni
ona12345683 tygodni
misia1884 tygodni
marunia91 tygodni
alex103 tygodni
sn2609113 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005