BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkowePoniedziałek, Listopad 30, 2015
Witamy

Nasz partner
Nowa galeria


Państwowa Wyższa Szkoła
Zawodowa w Elblągu
Dzień Patrona 2015
Dzień Patrona 2015

We wtorek 17 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Naszą uroczystość uświetniło swoją obecnością wielu znakomitych gości. W części oficjalnej miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy między naszą Szkołą a Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa.
Ponadto odbył się konkurs „Stylizacje postaci literackich inspirowane twórczością Henryka Sienkiewicza”. Uczniowie gimnazjów wzięli udział w turnieju wiedzy o Henryku Sienkiewiczu. Podczas uroczystości oglądaliśmy również występy wokalne i instrumentalne uczniów naszej Szkoły.

Zdjęcia 1 Zdjęcia 2 Zdjęcia 3
Relacja filmowa na TETKA Tczew
Więcej informacji w relacji p. A.Rozwadowskiej
Korekta do OLL
Aktualizacja - jedenestka w drugim etapie!

Komitet Główny VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zweryfikował wyniki etapu szkolnego. Okazało się, że do grona reprezentantów naszej szkoły należą jeszcze: Patryk Gruchała i Dominik Smukała z klasy IIB, Aleksandra Engler z klasy IIIB oraz Maciej Prekop i Patrycjusz Romanek z klasy IVC.
Zatem nasza drużyna na zawody II etapu liczy 11 osób. (jak podstawowy skład reprezentacji) Polscy piłkarze grają co raz lepiej. Nasi logistycy dotrzymują im kroku. Grunt to, żeby każdy doskonalił swój potencjał. Chociaż podczas trwania samych zawodów Wasz doping nie może być tak samo donośny, jak na Stadionie Narodowym, ale wierzymy, że będziecie z nimi całym sercem. Wszystkim życzymy awansu do finału.
Informacja na TETKA Tczew
Futsal dziewcząt
Futsal dziewcząt

W dniu 18 listopada 2015 r. odbyła się XVI Licealiada Młodzieży Szkolnej w futsalu dziewcząt. Mistrzem Powiatu została drużyna z II LO w Tczewie. Reprezentacja ZSBiO pod opieką p. Joanny Stępniak uplasowała się na miejscu V ex-aequo z drużynami I LO w Tczewie i ZSP Pelplin
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Kamila Dettlaff (4b, kapitan), Klaudia Sikora (3b), Natalia Laskiewicz (3b), Edyta Mazur (2a), Marta Wardzińska (2a), Lucyna Smreczak (1e), Klaudia Barczyńska (1e), Patrycja Maza (1e), Anita Bednarz (1e) i Edyta Strzelecka (1a).
Zdjęcia
Liga siatkówki cd
Powiatowa Liga Piłki Siatkowej

W sobotę 14 listopada odbyła się kolejna runda Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Dziewczęta z naszej Szkoły rozegrały dwa mecze i były to dwa cenne zwycięstwa: najpierw pokonały młodziczki z KS Jedynka Pelplin a następnie w trzysetowym pojedynku pokonały UKS Fara II.
Przypominamy, że mecze odbywają się w ZSRiK w Tczewie
Życzymy dalszych sukcesów!


Relacja p. Marleny Owedyk-Chamskiej oraz tabela
Święto Niepodległości
Prezentacja z okazji
Narodowego Święta Niepodlegości

Dnia 10 listopada 2015 r. nasza Szkoła uczciła Święto Niepodległości. Z tej okazji w sali nr 26 odbyła się – kilkakrotnie powtórzona – prezentacja dotycząca drogi, jaką Naród Polski przebył od utraty niezależnej państwowości do jej odzyskania w roku 1918. Każdą prezentację kończył quiz, składający się z pytań dotyczący zaprezentowanych treści.
Prezentację przedstawili uczniowie klasy 3b: Ola Wiśniewska i Jarek Grabowski. Za przygotowanie odpowiedzialne były panie Joanna Jabłońska i Anna Serafin.
Zdjęcia
OOL 2015
Sześciu uczniów w kolejnym
etapie Olimpiady Logistycznej

W środę 7 października 2015 r. 28 uczniów naszej szkoły przystąpiło do I etapu VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W trwającym godzinę teście uczniowie musili odpowiedzieć na 25 pytań.
Bardzo miło nam zakomunikować, że aż sześciu najlepszych Rafał Gębarowski (2b),Szymon Kosedowski (2b), Bartłomiej Sigda (2b), Arkadiusz Kamiński (3b), Tomasz Kręcisz (3b) i Michał Kulpa (4b) zakwalifikowało się do etapu okręgowego (1 grudnia 2015 roku). Za przygotowanie do olimpiady odpowiedzialni są nauczyciele przedmiotów logistyczno-spedytorskich. Życzcie nam szczęścia!
Informacja p. Bernadeta Szymańska

Więcej informacji
Klasa 3a w Sztutowie
Klasa 3a w Sztutowie

W środę 21 października klasa 3a waz z p. Joanną Jabłońską oraz wychowawczynią p. Marleną Owedyk-Chamską były na wycieczce klasowej w Sztutowie. Dziewczęta uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych na terenie byłego obozu koncentracyjnego Stutthof. Była to bardzo pouczająca lekcja historii i etyki.

Informacja p. M. Owedyk-Chamska


Więcej informacji
Liga siatkówki dziewcząt
Powiatowa Liga piłki siatkowej dziewcząt

W tym roku szkolnym dziewczęta z naszej Szkoły biorą udział w lidze siatkarskiej . Mecze odbywają się w soboty w ZSRiK w Tczewie. Rywalizacja będzie trwać do marca 2016 r. Inauguracja miała miejsce 17 października.
Naszą szkołę reprezentują: Natalia Szlija (3a), Karolina Mania (3a), Karolina Myszka (3a), Natalia Jabłońska (3a), Aleksandra Kinder (4b), Magdalena Olszewska (1b), Marcelina Banaś (1b), Agata Kaczor (1c), Kaja Stemplewska (3b) i Weronika Sztegerhitte (1a). Uczennice trenują pod opieką p. Marleny Owedyk-Chamskiej i p. Joanny Stępniak. Życzymy sukcesów i będziemy na bieżąco informować o sytuacji.
Kilka zdjęć
Szkolenie dotyczące matematyki
„Pomóżmy młodemu człowiekowi pokochać matematykę”

W środę 21 października 2015 r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie dyrektorów szkół oraz nauczycieli matematyki pod hasłem „Pomóżmy młodemu człowiekowi pokochać matematykę”. Spotkanie to było inauguracją powstania współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki na wszystkich etapach kształcenia.
Matematyce i uczniom naszej Szkoły życzymy szybkiego rozkwitu wzajemnych uczuć.

Zdjęcia
Piłka ręczna chłopców 2015
Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

W turnieju piłki ręcznej chłopców, który odbył się w środę 21 października, nasza drużyna uplasowała się tuż za podium. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. W fazie grupowej nasi chłopcy zajęli drugie miejsce, co dało im prawo do walki o brąz. Niestety nie udało się wygrać z drużyną ZSE i nasza drużyna zajęła 4. miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Kosowski, Daniel Reniffi, Wiktor Szramke, Robert Moder, Wojciech Nastały, Dominik Antczak, Damian Myszewski, Adrian Kossmann i Patryk Rutkowski. Opiekę nad uczniami sprawował p. Jakub Resmerowski. Dziękujemy za waleczną postawę.

Komunikat organizatora
Piłka ręczna dziewcząt 2015
Podium dziewcząt w piłce ręcznej

We wtorek 20 października 2015 r. reprezentacja dziewcząt wzięła udział w turnieju piłki ręcznej zorganizowanego w ramach Licealiady. Występ zakończył się sukcesem – nasza drużyna zajęła 3 miejsce. W zawodach startowało pięć szkół i drużyny grały systemem "każdy z każdym".
Naszą szkołę reprezentowały: Anita Bednarz, Weronika Konieczka, Martyna Kościjańczuk, Edyta Mazur, Klaudia Sikora, Kaja Stemplewska, Natalia Szlija i Marta Wardzińska. Opiekę nad uczennicami sprawowała pani Marlena Owedyk-Chamska. Gratulujemy sukcesu!

Komunikat organizatora
Strona 1 z 55 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
Praktyka zawodowa
MATURA 2016
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Regulamin konkursu f...
Klasa 1e - 2015_2016
Klasa 1c - 2015_2016
Klasa 1b - 2015_2016
Klasa 1f - 2015_2016
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
23
23
Konkurs fryzjerski - marzec 2014 r.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 30
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 4 dni
EW 5 tygodni
Luuiza__65 tygodni
Iian92 tygodni
Shionemi94 tygodni
ona123456118 tygodni
misia18119 tygodni
marunia126 tygodni
alex138 tygodni
sn2609148 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005