BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkowePiątek, Maj 06, 2016
Witamy

Nasz partner
Nowa galeria


Rekrutacja 2016
Plan lekcji - maj 2016

Plan lekcji od 4 maja 2016 r.

Plan lekcji od 4 maja 2016 r. - arkusz Excel
Pożegnanie absolwentów 2016
Pożegnanie absolwentów 2016

W piątek 29 kwietnia 2016 r. Galą Absolwentów na sali gimnastycznej w obecności zaproszonych gości pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, natomiast klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, przekazały podarunki dla biblioteki i tableau oraz pożegnały się z uczniami szkoły.
Uczniowie i uczennice klas trzecich przygotowali część artystyczną.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze!


Więcej informacji
Zdjęcia
Dzień otwarty - relacja
Dzień Otwarty

Wtorek 26 kwietnia był w naszej szkole dniem otwartym. Młodzież z gimnazjów mogła zwiedzić szkołę, zapoznać się jej ofertą, zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi w klasach i za zdobyte punkty wybrać sobie nagrodę.
Tego dnia odbył się też zawody sportowe pod honorowym patronatem pana Starosty Tczewskiego, podczas których rywalizowano w piłce nożnej i siatkowej oraz szachach.


Więcej informacji
Zdjęcia – dzień otwarty
Zdjęcia – zawody sportowe
Edukacja filmowa
Więcej niż lekcja, więcej niż kino.

Nasza szkoła już drugi rok z rzędu wzięła udział w projekcie edukacyjnym „Nowe horyzonty edukacji filmowej”. W tym roku szkolnym tematem przewodnim filmów była wielokulturowość. Podczas projektu na seansy filmowe do TCKiS w Tczewie wybrali się uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych. Uczniowie mieli możliwość: wysłuchać prelekcji na temat przesłanek powstawania filmów, obejrzeć film oraz wziąć udział w dyskusji związanej z tematyką poszczególnych filmów. Większość klas bardzo pozytywnie odbierała projekcje i aktywnie uczestniczyła w dyskusjach.
Dziękuję za entuzjazm i chęć współpracy wszystkim opiekunom klas.

Szkolny opiekun projektu L.Pawelczuk

Więcej informacji
Konkurs fryzjerski 2016
Zwycięstwo w III Powiatowym Konkursie Fryzjerskim o „ Złote Nożyce”

20 kwietnia 2016 r. w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie odbyła się III edycja Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego o „Złote Nożyce” pod hasłem „Ekologicznie 2050”. Wśród uczestników było dwoje uczniów naszej szkoły: Karol Myszk (2a) i Marta Chmielewska (2a), Obydwoje odnieśli wspaniały sukces! Karol został zwycięzcą konkursu, a Marta zajęła trzecie miejsce. Przyszli fryzjerzy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, co zobaczyć możemy na zdjęciach. Karolowi i Marcie gratulujemy !!!

Więcej informacji
Zdjęcia
Relacja na TETKA.PL
Konkurs logistyczny
Konkurs Logistyczny w Kwidzynie

W czwartek 20 kwietnia grupa naszych uczniów po raz kolejny uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Logistycznym w Kwidzynie. Tym razem reprezentowali nas Tomasz Kręcisz (3b), Szymon Kosedowski (2b) oraz Dominik Smukała (2b), zaś opiekunem był p. Krzysztof Jęda. Mamy znowu powody do radości, ponieważ Dominik zajął drugie, a Szymon szóste miejsce. Dominik został uhonorowany nagrodami rzeczowymi oraz „Biletem do kariery” czyli praktyką zawodową w firmie Hellmann Worldwide Logistics, głównego sponsora konkursu. Gratulacje dla naszej drużyny!
Informacja p. Krzysztof Jęda


Więcej informacji
Inauguracja Roku Sienkiewiczowskiego
Inauguracja Roku Sienkiewiczowskiego

21 kwietnia nasza szkoła zainaugurowała obchody Roku Sienkiewiczowskiego w powiecie tczewskim sesją popularno-naukową pod hasłem „Henryk Sienkiewicz – hetman duchowy Polaków – dawniej i dziś”. Wśród przybyłych gości znaleźli się między innymi: senator RP Antoni Szymański, przedstawiciele władz powiatowych i miejskich, duchowni, nauczyciele ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz uczniowie.
Więcej informacji
Zdjęcia
Relacja na TETKA.PL
I Turniej FIFA
I Turniej FIFA

I Turniej FIFA za nami. Uczestniczyło w nim 56 uczniów naszej szkoły. Po emocjonującej walce Mistrzem FIFA został Bartosz Kosowski z klasy I B. Tytuł wicemistrza zdobył Mateusz Budzisz z klasy III B. Trzecie miejsce wywalczył Krystian Kosecki z klasy II C.Więcej informacji
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

We wtorek 19 kwietnia w naszej Szkole odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do walki przystąpiło 8 zawodników.
Bezapelacyjnie w tym roku zwyciężył Tomasz Kręcisz z klasy 3b, który wygrał wszystkie partie. Na pozostałych dwóch stopniach podium uplasowali się Adrian Czubek i Maciej Glinka. Obydwaj po pięciu rundach mieli po 3,5 punktu, więc o ostatecznym sukcesie zdecydowała dogrywka, w której lepszy okazał się Adrian.
Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji, więc wszystkim uczestnikom należą się gratulacje!


Więcej informacji
Zdjęcia
Mistrzostwa powiatu w Szachach
Wicemistrzostwo powiatu w szachach

W poniedziałek 18 kwietnia w Gniewie odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Naszą szkołę reprezentowali Tomasz Kręcisz, Maciej Glinka i Marcin Szatkowski. Nasi chłopcy prezentowali dosyć równy poziom przez większą część turnieju. Zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce, mimo iż mieliśmy tyle samo wygranych meczów co zwycięzca ZSP z Gniewu. Tegoroczny wynik jest najlepszym, jaki uzyskaliśmy w dotychczasowych startach w mistrzostwach powiatu. Chłopcy udali się do Gniewu pod opieką p. Jacka Przybysza.
Serdecznie gratulujemy naszym szachistom!
Więcej informacji
Zdjęcia
Finał biegów przełajowych
Wojewódzki finał biegów przełajowych

W piątek 15 kwietnia 2016 r. na terenie malowniczo położonego nad jeziorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie odbyła się XVI Wojewódzka Licealiada młodzieży szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. IIe Karolina Biskup, która kwalifikację wywalczyła na Licealiadzie w Tczewie w dnia 7 kwietnia. Nasza reprezentantka zajęła miejsce w trzeciej dziesiątce. Opiekę nad uczennicą sprawowała pani Joanna Stępniak.


Więcej informacji
Strona 1 z 59 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2016
Praktyka zawodowa
MATURA 2016
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Akcja biblioteczna: ...
Konkursy
Regulamin konkursu f...
Klasa 1e - 2015_2016
Klasa 1c - 2015_2016
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
Nagrodzeni 3d
Nagrodzeni 3d
Pożegnanie absolwentów 2012 r.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 45
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 1 dzień
EW 2 tygodni
Luuiza__88 tygodni
Iian115 tygodni
Shionemi117 tygodni
ona123456141 tygodni
misia18141 tygodni
marunia148 tygodni
alex160 tygodni
sn2609170 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005