BIPSunday, September 26, 2021
Informacja o zmianie domeny
zsbio.pl
Pragniemy poinformować, że w związku z zmianą domeny internetowej naszej szkoły wszystkie nowe wiadomości będą ukazywać się w nowej lokalizacji:
zsbio.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony!
Plan lekcji 2018/2019

Plan lekcji w roku szkolnym 2018/2019

Plan lekcji w roku szkolnym 2018/2019 - arkusz Excel
Uroczyste rozpoczęcie rolu szkolnego 2018/2019
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 3 września w dwóch turach:

o godzinie 11.00 rozpocznie się uroczystość dla klas starszych - II, III i IV

o gdzinie 11.30 rok szkolny uroczyście rozpoczną uczniowie i uczennice klas pierwszych

W tym dniu obowiązuje strój galowy!


Dyrekcja Szkoły zaprasza również wszystkich uczniów na Mszę św. o godzinie 8.00 w Kościele Podwyższenia św. Krzyża, rozpoczynającą Powiatową Inaugurację Roku Szkolnego.
Komunikaty
Komunikaty


Wykaz podręczników do klas pierwszychInformacja o egzaminach poprawkowych
Zakończenie Roku Szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. O godzinie 10 na sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość, w trakcie której duża grupa uczniów otrzymała nagrody za wyniki w nauce, bardzo wysoką frekwencję i inne osiągnięcia. Pożegnaliśmy również klasę 3e, a na koniec obejrzeliśmy część artystyczną, której głównym motywem był program ERASMUS+, realizowany w tym roku w naszej szkole.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby nadchodzące dwa miesiące były dla nich czasem „wytężonego” odpoczynku.

Więcej informacji
Zdjęcia
Festyn w Damaszce
Dzień Sportu w Damaszce

13 czerwca 2018 r. już po raz piąty fryzjerki naszej szkoły pod opieką p. Elżbiety Jarosławskiej wzbogaciły program Dnia Sportu w Domu Pomocy Społecznej w Damaszce salonikiem fryzjersko-kosmetycznym.
Uczennice klas fryzjerskich: Weronika Łaszewska (1a), Wiktoria Rutkowska (1a), Kinga Woźniak (2a), Patrycja Majcherczyk (2a), Weronika Konieczka (3a), Alicja Potulska (3a), Weronika Sztegerhite (3a) wykonywały sploty, loki, upięcia, makijaże, zdobiły paznokcie, przy użyciu kredek do włosów wyczarowywały fantazyjne kolory na włosach uczestników pikniku oraz wykonywały wodne tatuaże.

Więcej informacji
Zdjęcia
XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich
XXVI Ogólnopolski Zlot
Szkół Sienkiewiczowskich
już za nami!

W dniach 8-9-10 czerwca 2018 r. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych miał przyjemność gościć uczniów i nauczycieli z 47 szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza z całej Polski. Do Tczewa przybyli także goście honorowi: Pani Anna Dziewanowska – prawnuczka pisarza, Dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej Pan Maciej Cybulski oraz Sekretarz Powiatu Łukowskiego – na terenie którego znajduje się Muzeum – Pan Jerzy Siwiec.

Więcej informacji
Konkurs fryzjerski
Kolorowy zawrót głowy
konkurs fryzjerski

Konkursy umiejętności zawodowych mają zawsze wyjątkowy charakter. Takimi cechami odznaczali się wszyscy uczestnicy V Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego pod hasłem „Kolorowy zawrót głowy”, który odbył się 29 maja 2018 roku w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół fryzjerskich, wśród których znalazła się nasza młoda adeptka fryzjerstwa: Patrycja Majcherczyk z kl. IIa.

Więcej informacji
Zdjęcia
Warsztaty zapachowe
Feeria zapachów

W piątek 25 maja klasa 1a wraz z wychowawcą p. Elżbietą Jarosławską uczestniczyła w warsztatach w Fabryce Sztuk pod hasłem: „Feeria zapachów, czyli w niezwykłym świecie perfum”. Nasi młodzi adepci fryzjerstwa własnoręcznie tworzyli własne perfumy, dobierali niespotykane nuty zapachowe i tworzyli małe dzieła sztuki we flakoniku. Uczniowie eksperymentując mieli dużą satysfakcję z przygotowania naturalnych perfum bez dodatku syntetyków wykorzystując jedynie naturalne olejki eteryczne.


Więcej informacji
Plan lekcji - czerwiec 2018

Plan lekcji od 4 czerwca 2018 r.

Plan lekcji od 4 czerwca2018 r. - arkusz Excel
Projekt Erasmus +
Kolejny projekt Erasmus+

Z przyjemnością informujemy, że kolejny już wniosek w programie Erasmus+ został zatwierdzony!!! Złożony przez nas w lutym 2018 r proejkt o nazwie „Znajomość infrastruktury europejskiej i nowoczesnych technologii podniesie umiejętności uczniów i wykształci kompetentnych pracowników” obejmuje następujące obszary: KA1 - Mobilność edukacyjna, KA 102 - Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego i przewidziany jest na okres 01.XII.2018-30.XI.2019.

Więcej informacji
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005