BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ Polecane strony ˇ Muzeum ZamkoweWtorek, Październik 13, 2015
Witamy

Nasz partner
Nowa galeria


Państwowa Wyższa Szkoła
Zawodowa w Elblągu
Klasa 1f w Sztutowie
Wycieczka klasy 1f do Muzeum Stutthof

Dnia 9 października klasa 1f pod opieką p. Anny Serafin i p. Anny Wojtaś odwiedziła Muzeum Stutthof znajdujące się na terenie obozu koncentracyjnego w Sztutowie. Celem wycieczki nie było jednak tradycyjne zwiedzanie obozu z przewodnikiem, a zajęcia z teczkami tematycznymi. Młodzież, na podstawie otrzymanych materiałów oraz indywidualnego zwiedzania obozu, miała za zadanie opracować jeden z aspektów historii obozu (m. in. warunki życia w obozie, praca i wyniszczenie, marsze śmierci).
Na zakończenie odbyła się dyskusja podsumowująca prowadzona przez pana Piotra – pracownika Działu Oświatowego muzeum.

Więcej informacji
Zdjęcia
Biegi przełajowe chłopców
Biegi przełajowe chłopców

6 października 2015 r. równolegle z biegami dziewcząt odbyły się biegi przełajowe chłopców. Sztafety chłopców rywalizowały na dystansie 10 x 1000m. Nasi uczniowie sprawili miłą niespodziankę i zajęli 2 miejsce.
Skład naszej sztafety to: Michał Alaburda, Marcin Ciosek, Rafał Gębarowski, Bartosz Kosowski , Andrzej Łukaszewski, Wiktor Reinholz, Patryk Rutkowski, Mateusz Szlija, Dominik Ścisłowski, Joachim Wera i Dawid Żelaskowski. Opiekę nad chłopcami sprawował p. Paweł Antczak.
Gratulujemy suckecu!
Komunikat organizatora
Biegi przełajowe dziewcząt
Biegi przełajowe dziewcząt

6 października 2015 r. na terenie II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. W grupie dziewcząt rywalizacja odbywała się na dystansie 10 x 800m. Nasze uczennice, które wystąpiły pod opieka p. Joanny Stępniak, zajęły IV miejsce.
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Patrycja Olszewska (3e), Katarzyna Mokwińska (3e), Karolina Biskup (2e), Magdalena Grucza (2a), Edyta Mazur (2a), Natalia Kowalska (2a), Magdalena Olszewska (1b), Wiktoria Sojka (1a), Weronika Konieczka (1a), Natalia Karczewska (1a). W rezerwie były Wiktoria Neumann (1a), Natalia Błaszkowska (1b), Martyna Konofał (1c). Gratulujemy walecznej postawy!
Komunikat organizatora
Zdjęcia
Konkurs fryzjerski - Uroda 2015
Konkurs Open Hair Cup 2015

W niedzielę 4 października 2015 r podczas targów Uroda w Gdańsku odbył się Otwarty Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup 2015. Tematem przewodnim konkursu były postacie z BAŚNI ANDERSENA.
Z naszej szkoły uczestniczyli uczniowie technikum fryzjerskiego: Karol Myszk (2a) swoją modelkę Weronikę Wichman (kl. 2a) wystylizował na postać „Dziewczynki z zapałkami”, Aleksandra Korynt (4a) na modelce Klaudii Kurcabie (2a) przedstawiła postać „Małej syrenki” zaś Dorota Massowa (3a) swoją modelkę Paulinę Cylkę (3a) przedstawiła jako „Calineczkę”.
Informacja p. Elżbieta Jarosławska

Więcej informacji
Zdjęcia
Czesanie za uśmiech
Czesanie za uśmiech

W sobotę 3 października 2015 r. w pierwszym dniu targów Uroda w Gdańsku podczas wydarzenia „Dzień fryzjera” nasze fryzjerki: Natalia Fabiszewska (4a) oraz Martyna Landowska (4a) wzięły udział w akcji charytatywnej „CZESANIE ZA UŚMIECH”. Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy na rzecz Domu Hospicyjnego dla dzieci „Bursztynowa Przystań”.
Nasze uczennice, jak również uczniowie innych szkół pomorskich, czesały odwiedzających targi w zamian za datki, które później przeznaczone były na hospicjum.
Informacja p. Elżbieta Jarosławska

Więcej informacji
Zdjęcia
Wyjazd profilaktyczny do Wandzina
Wyjazd profilaktyczny do Wandzina

24 września 2015 r. w ramach realizacji naszego szkolnego programu profilaktyki, jak co roku, wybraliśmy się do Ośrodka Leczenia Uzależnień w Wandzinie. Tym razem pod moim czujnym okiem pojechała klasa IIC/F i IIIC/F z panią A Deptulską i panią M. Owedyk- Chamską . Pogoda była wyjątkowo piękna, a młodzież wyjątkowo grzeczna!!! Mam wrażenie, ze wszystkim się podobało, a uczniowie skorzystali z tej lekcji profilaktyki. Poczytajcie sami przemyślenia niektórych z nich...
Dorota Kaczmarek – pedagog szkolny

Więcej informacji
Zdjęcia
Obchody w Szpęgawsku
Uroczystości w Lesie Szpęgawskim

Dnia 27 września 2015 r. w Lasach Szęgawskich odbyły się uroczystości patriotyczne związane z 76 rocznicą Upamiętnienia Pomordowanych na Ziemi Kociewskiej w czasie II Wojny Światowej. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele naszej szkoły: poczet sztandarowy pod opieką Pani D. Piechowskiej.
Została również odprawiona Msza święta pod przewodnictwem ks. biskupa Piotra Krupy. Uroczystości zakończyły się Apelem Poległych.
Dla wszystkich była to żywa lekcja historii

Informacja p. D. Piechowska

Więcej informacji
Kino na Temat I
„Kino na temat” z udziałem klasy 4b

W piątek 18 września klasa 4b pod opieką wychowawczyni p. Bernadety Szymańskiej obejrzała w ramach projektu "Kino na Temat" zorganizowanego w kinie Helios w Tczewie najnowszy polski film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z frontu, czyli film „Karbala”.
Po seansie, wspólnie z zaproszonym ekspertem, uczniowie mogli porozmawiać na temat: „Po czym poznać bohatera? O etosie bohatera na podstawie filmu”. Gościem był pan Sławomir Górny, żołnierz III zmiany polskiego kontyngentu w Iraku, który służył w misji stabilizacyjnej (także później w Afganistanie).

Relacja pani Bernadety Szymańskiej
Jarmark Cysterski 2015
Jarmark Cysterski 2015

Dnia 19 i 20.09.2015 (w sobotę i w niedzielę) w Pelplinie odbył się Jarmark Cysterski. Aby tradycji stało się zadość nasza szkoła brała udział w tym przedsięwzięciu.
W sobotę nasi uczniowie walczyli w turnieju rycerskim dla żaków. W niedzielę, w strugach deszczu, przemaszerowaliśmy ulicami Pelplina, oferowaliśmy słodkości na stoisku, zaś uczniowie z technikum usług fryzjerskich upinali wspaniałe fryzury, robili makijaż oraz manicure.

Relacja p. A. Rogińskiej
Zdjęcia sobota
Zdjęcia niedziela
Otrzęsiny klas pierwszych
Otrzęsiny klas pierwszych

W czwartek 18 września 2015 r.. w miejscowości Godziszewo odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Tego dnia wszyscy uczniowie mogli bliżej poznać siebie, swoich rówieśników oraz swojego wychowawcę, a także wziąć udział w kilku konkurencjach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Następnie uczniowie mogli ciesząc się słoneczną pogodą, odpocząć i zjeść kiełbaski z ogniska, oglądać zwierzaki w mini zoo, zagrać w mini golfa, itp. Mamy nadzieję, że każdy nowy uczeń będzie czuł się w naszej szkole prawie tak dobrze jak w domu ;)
Samorząd Uczniowski

Więcej informacji
Zdjęcia
Rocznica 17 września
76. rocznica agresji ZSRR na Polskę

W czwartek 17 września 2015 r. poczet sztandarowy reprezentował naszą Szkołę w obchodach 76 rocznicy agresji ZSRR na Polskę. Roksana Kwitniewska (4b), Dominika Chojnacka (4b) i Maciej Prokop (4c) uczestniczyli w tej uroczystości po raz ostatni.
Dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły w uroczystościach narodowych.
Informacja p. J.Jabłońska

Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
Praktyka zawodowa
MATURA 2016
Egz. zawodowe 2015
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Edukacja - ciekawe wydarzenia
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Konkursy dla gimnazj...
Matura 2016
Klasa I e - 2014_2015
Klasa Icf - 2014_2015
Klasa I b - 2014_2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
zwiedzanie szkoły 3
zwiedzanie szkoły 3
Dzień otwartej szkoły
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 28
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin02:07:30
EW 1 tydzień
Luuiza__58 tygodni
Iian86 tygodni
Shionemi88 tygodni
ona123456111 tygodni
misia18112 tygodni
marunia119 tygodni
alex131 tygodni
sn2609141 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005