Konkurs fryzjerski
Dodane przez admin dnia 15.06.2018
Kolorowy zawrót głowy
konkurs fryzjerski

Konkursy umiejętności zawodowych mają zawsze wyjątkowy charakter. Takimi cechami odznaczali się wszyscy uczestnicy V Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego pod hasłem „Kolorowy zawrót głowy”, który odbył się 29 maja 2018 roku w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół fryzjerskich, wśród których znalazła się nasza młoda adeptka fryzjerstwa: Patrycja Majcherczyk z kl. IIa.

Więcej informacji
Zdjęcia

Rozszerzona zawartość newsa


Kolorowy zawrót głowy
konkurs fryzjerski

Konkursy umiejętności zawodowych mają zawsze wyjątkowy charakter. Jest to sytuacja znacznie odbiegająca od powtarzania rutynowych czynności w kameralnym środowisku. Podczas wykonywania zadania jest się nieustannie obserwowanym, czas przeznaczony na wszystkie czynności upływa niezwykle szybko… Oprócz wysokiego poziomu umiejętności, zdolności psychofizycznych i perfekcyjnej sprawności potrzebna jest też odporność na stres.

Takimi cechami odznaczali się wszyscy uczestnicy V Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego pod hasłem „Kolorowy zawrót głowy”, który odbył się 29 maja 2018 roku w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół fryzjerskich, wśród których znalazła się nasza młoda adeptka fryzjerstwa: Patrycja Majcherczyk z kl. IIa.

Uczestnictwo w tego typu imprezach z pewnością wnosi cenne doświadczenia w dalszej karierze zawodowej.

Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów!


Informacja p. Elżbieta Jarosławska


Zdjęcia