BIPFriday, October 22, 2021
Plan lekcji maj 2018

Plan lekcji od 7 maja 2018 r.

Plan lekcji od 7 maja 2018 r. - arkusz Excel
Pożegnanie absolwentów 2018
Pożegnanie absolwentów

W piątek 27 kwietnia 2018 r. kolejny rocznik klas czwartych zakończył edukację i opuścił naszą szkołę. Pożegnanie rozpoczęło się o godzinie 10, a uczestniczył w nim pan starosta Tadeusz Dzwonkowski.
Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów. Otrzymali oni nagrody Starosty Tczewskiego. Byli to Marta Tarnowska (4a), Dominik Smukała (4b) i Szymon Kosedowski (4b).
Uczniowie klas trzecich pożegnali absolwentów scenką humorystyczną oraz wręczyli im róże. Klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom.
Wszystkim absolwentom jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Więcej informacji
Zdjęcia
Zaproszenie na dzień otwarty
Dzień Otwarty

Dnia 25 kwietnia drzwi naszej szkoły zostały szeroko otwarte dla gości z gimnazjów i szkół podstawowych. Młodzież z tych szkół mogła zapoznać się z zaletami zawodów, w których kształcą się nasi uczniowie. Mogła również obejrzeć dynamiczny pokaz mody i ubiorów dla tych zawodów. W pracowniach na uczniów czekali nauczyciele poszczególnych przedmiotów wraz z uczniami naszej szkoły z propozycją interesujących konkursów, quizów i zadań. Na koniec goście mogli odebrać nagrodę za zgromadzone punkty i posilić się ciepłą zupą.
Wszystkich gości zapraszamy ponownie do naszej szkoły.


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs fryzjerski
KONKURS FRYZJERSKI
Bursztynowy grzebień

13 kwietnia w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Fryzjerskich o "Bursztynowy Grzebień" . Temat konkursu brzmiał: „Bursztynowy rajski ptak”. Wśród uczestników nie zabrakło również uczniów naszego Technikum Usług Fryzjerskich. Karol Myszk (kl. IV A) i Anna Tarnowska (kl. III A) stworzyli i zaprezentowali swoje fryzury oraz kreacje. Gratulujemy im odwagi i kreatywności, życzymy sukcesów, a wszystkich przyszłych fryzjerów zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności zawodowych.
Informacja p. Barbara Pieczewska

Więcej informacji
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W czwartek 19 kwietnia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 uczniów, a turniej przeprowadzono tradycyjnie systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund granych tempem 15 minut na zawodnika. Nowym mistrzem szkoły został Jakub Behrendt z klasy 2f. Drugie miejsce zajął Sebastian Freda (1b), zaś trzeci był Miłosz Musiał (1b). Miejsce 4-5 zajęli Dominik Smukała i Damian Stopiński.

Informacja Jacek Przybysz

Więcej informacji
Zdjęcia
Ogłoszenie - oferta pracy dla kominiarza


Oferta pracy w branży kominiarskiej
Lata 20, lata 30
Przedstawienie Lata 20, lata 30

Mija 100 lat od momentu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rocznicę tę postanowiła uczcić nasza młodzież w Bibliotece Pedagogicznej w Tczewie dnia 11 kwietnia 2018 r. Dzięki nam uczniowie klas gimnazjalnych poznali historię Polski, twórczość literacką, sztukę filmową i estradową lat 20 i 30. Nastrój ciepła i kawiarnianej atmosfery został wywołany odpowiednim wystrojem wnętrza. Były okrągłe stoliki nakryte oryginalnymi ręcznie wykonanymi serwetami z tamtego okresu, owalne kryształowe lustro pochodzące z domu profesora Szkoły Morskiej w Tczewie, plakaty z filmów Starego Kina.
Więcej informacji
Zdjęcia
Drużynowe Mistrzostwa w Szachach 2018
Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W piątek 13 kwietnia odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do rywalizacji przystąpiły w tym roku trzy trzyosobowe zespoły. Były to klasa 1b, 2f i 4b. Mistrzem szkoły w tym roku szkolnym została klasa 2f, która wygrała obydwa mecze. Klasę tę reprezentowali Jakub Behrend, Piotr Pustkowski. Na trzeciej szachownicy zagrał uczeń klasy 3c Paweł Kleina.
Organizatorem turnieju i sędzią był. p. Jacek Przybysz.
Dziękuję zawodnikom za sportową walkę, gratuluję zwycięzcom. Szansa na rewanż już w czwartek podczas mistrzostw indywidualnych. Zapraszam.


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs literacki
Konkurs literacki

Dnia 06.04.2018, o godzinie 9.45 uczniowie naszej szkoły „Zeszli do metra” tzn. wzięli udział w konkursie czytelniczym sprawdzającym znajomość I tomu trylogii rosyjskiego pisarza Dmitrija Glukhovsky’ego „Metro 2033”.
Uczniowie rozwiązywali zadania, krzyżówki, analizowali mapki moskiewskiego metra, odpowiadali na pytania. Najwięcej problemów przysporzyła uczestnikom konkursu krzyżówka, w której znalazły się dosyć szczegółowe zagadnienia. Najlepiej odpowiadali na pytania zadawane przez organizatorów konkursu.

Więcej informacji
Konkurs Wiedzy Pożarniczej
Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W dniu 23 marca 2018 roku w budynku Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie, odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Filip Żalikowski, Adam Chraca i Karol Ubowski. Do drugiego etapu, czyli egzaminu ustnego, dostało się czterech uczniów, a w tej grupie znalazł się również uczeń naszej szkoły Karol Ubowski, który ostatecznie zajął trzecie miejsce i awansował do finału powiatowego.
Zwycięzcy otrzymali nagrody, dyplomy oraz puchary.

Informacja p. Jakub Resmerowski

Więcej informacji
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

W czwartek 22 marca nasi uczniowie Sebastian Freda i Miłosz Musiał z klasy IB oraz Mariusz Łaszewski z klasy IIC pod opieką p. Moniki Ostrowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Was weißt du über die deutschsprachigen Länder?" , który odbył się w ZSRiK w Tczewie. Naszym reprezentantom dziękujemy bardzo za zaangażowanie i liczymy na nich w przyszłym roku.


Więcej informacji
Strona 2 z 76 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005