BIPFriday, October 22, 2021
Jasełka 2017
Jasełka 2017

Czwartek 21 grudnia 2017 r. miał w naszej szkole charakter świąteczny. Najpierw odbyły się wigilie klasowe, a następnie na sali gimnastycznej obejrzeliśmy jasełka szkolne. W tym roku głównym motywem były losy Adama i Ewa: od rajskiej szczęśliwości poprzez upadek aż do uzdrowienia ich relacji. W tym kosmicznym dramacie oprócz pierwszych rodziców mogliśmy zobaczyć Trójcę Świętą, zastępy anielskie oraz postacie diabelskie. Nie zabrakło również przerywników muzycznych. Jasełka zostały przygotowane przez młodzież pod kierunkiem p. Michała Ciesielskiego. Serdecznie dziękujemy za wprowadzenie w świąteczny nastrój.

Zdjęcia
Zwiedzanie lotniska
Klasa IC na lotnisku

W poniedziałek 11.12. 2017 r. w ramach innowacji celnej odbyła się wycieczka klasy IC na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie. Celem przewodnim było zapoznanie z odprawami celnymi, spedycją i funkcjonowaniem lotniska.
Opiekę nad uczniami sprawowali p. Joanna Sus i p. Krzysztof Jeda.

Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs plasytczny
Kolejny sukces ucznia naszej szkoły

08.12.2017 r. Artur Adamczuk z kl.3f odebrał nagrodę za udział w konkursie plastycznym „Z pamiętnika Rzeki Wisły – dowolna interpretacja”, organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę w Gniewie. Uczeń zajął III miejsce. Pracę naszego artysty można obejrzeć w specjalnym folderze, wydanym na tę okazję – Tworzymy piękno 10.
Gratulujemy!


Informacja p. Andżelika Rogińska

Więcej informacji
Szlachetna Paczka
Szlachetna paczka 2017

Nasza drużyna po raz kolejny spisała się na medal. Szlachetna Paczka dostarczona została do rodziny, którą obdarowaliśmy, dzięki Arturowi Adamczukowi z klasy 3f i naszemu absolwentowi Pawłowi Kreftowi. Serdecznie dziękuję w imieniu rodziny wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom za wspólne zrobienie paczki. Spakowaliśmy 27 kartonów, w których znalazła się żywność, odzież, środki higieniczne i chemiczne, słodycze, lekarstwa, buty, zabawki oraz dwa rowery...

Więcej informacji
Zdjęcia
Mikołajkowy Dar Serca
Mikołajkowy Dar Serca

Tradycyjnie 6 grudnia w naszej szkole odbywa się Akcja Charytatywna Mikołajkowy Dar Serca organizowana przez nauczycieli przedmiotów prozdrowotnych i pedagoga szkolnego. W tym roku dołączyła do nas klas IIA z wychowawczynią panią Barbarą Pieczewską. Kolędy śpiewali nam Marta Chmielewska i Karol Myszk z klasy IVA, a Mariusz Łaszewski z klasy IIC grał na gitarze...

Więcej informacji
Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
Festiwal zdrowia
Festiwal Zdrowia

Reprezentacja naszej szkoły jak przystało na szkołę pragnącą zdobyć certyfikat szkoły promującej zdrowie brała udział w I Festiwalu Zdrowia, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie . Nasza drużyna składała się z 10 osób. Zespołowo w kategoriach szkół średnich zajęliśmy II miejsce. Aleksandra Gołębiewska z klasy III C i Kacper Mielewczyk z IIIF napisali test z zakresu wiedzy o HIV i AIDS. Karolina Frost i Patrycja Majcherczyk z klasy IIA przygotowały zdrową kanapkę.

Więcej informacji
Zdjęcia
Profilaktyka
Profilaktyka w naszej szkole

Profilaktyka…zdrowie…….to hasła znane nie tylko uczniom naszej szkoły, ale także nauczycielom . Staramy się o certyfikat szkoły promującej zdrowie. Szkoła Promująca Zdrowie to szkoła, która we współpracy z rodzicami uczniów i społecznością szkolną systematycznie i planowo tworzy środowisko społeczne i fizyczne sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczności szkolnej. Wspiera rozwój kompetencji uczniów i pracowników w zakresie dbałości o zdrowie przez całe życie. Istnieje wiele dowodów na to, że zdrowie i edukacja są ze sobą nierozłącznie związane.
Więcej informacji
Zdjęcia
Tenis stołowy dziewcząt 2017
Trzecie miejsce dziewcząt w tenisie stołowym

We wtorek 5 grudnia w hali II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w tenisie stołowym. Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce, przegrywając w grupie z zespołem II LO Tczew i wygrywając z ZST Tczew, a w małym finale pokonując w zaciętym pojedynku drużynę ZSOiA Swarożyn. Wielkie brawa dla reprezentantek szkoły: Julianny Urban, Martyny Kluczek i Agaty Odziemkowskiej z kl.Ic.
Opiekunem była p. Joanna Sus.
Serdeczne gratulacje dla drużyny i opiekuna!


Więcej informacji
Tenis stołowy chłopców 2017
Pierwsze miejsce w tenisie stołowym

5 grudnia odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców. W imprezie tej świetnie spisali się nasi chłopcy, którzy zajęli pierwsze miejsce, wyprzedzając osiem innych reprezentacji szkół. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Krauza, Sebastian Lewandowski i Oskar Olszak.
Opiekunem była p. Jakub Resmerowski.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Więcej informacji

Szczegóły w komunikacie organizatora
Piłka ręczna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

1 grudnia odyła się Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja ZSBiO zajęła 4 miejsce w Powiecie. Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Mazur (4a), Weronika Wichmann (4a), Marcelina Kończyk (1a), Patrycja Stankiewicz (3e), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Julianna Urban (1c) i OliwiaTuchalska (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Halowa piłka nożna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt

17 listopada w II LO w Tczewie odbyła się Licealiada w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta reprezentowały szkołę w składzie: Klaudia Barczyńska (3e), Wiktoria Budzich (2b), Daria Kowalczyk (2c), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Patrycja Stankiewicz (3e) i Julianna Urban (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Strona 4 z 76 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005