BIPFriday, October 22, 2021
Zakończenie Roku Szkolnego


Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca godzinie 10 na sali gimnastycznej rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Pani dyrektor Elżbieta Tamara Małecka zwróciła się z pożegnalnymi słowami do klasy 3e, która dziś opuszcza nasze mury a następnie życzyła uczniom i nauczycielom, aby po trudach ostatnich miesięcy mogli cieszyć się udanym wypoczynkiem wakacyjnym.

Duża grupa uczniów otrzymała nagrody za wyniki w nauce, bardzo wysoką frekwencję i inne osiągnięcia. Między innymi nagrodzone zostały Anita Bednarz (3e) i Aleksandra Kuśmirek (1e), które uzyskały w tym roku najwyższa średnie. Dwanaścioro uczniów otrzymało jednorazowe stypendia. Wychowawcy mogli docenić wysiłki osób, wyróżniających się w klasie wynikami w nauce, frekwencją albo aktywnością.

Nagrody wręczono również zwycięzcom konkursów przedmiotowych, sportowcom oraz dziewczętom z klas fryzjerskich szczególnie aktywnym w szkolnym objazdowym i stacjonarnym salonie fryzjerskim.

Klasa 3e mogła obejrzeć pożegnalną prezentację, w której jeszcze raz zobaczyła ważne momenty ze swojego pobytu w szkole. Uczniowie tej klasy przekazali pożegnalny prezent na ręce pani Dyrektor.

Na koniec obejrzeliśmy część artystyczną, której głównym motywem był tegoroczny program ERASMUS+, realizowany w naszej szkole. M.in. nauczycielki (p. Agnieszka Wojtaś i p. Mirosława Czerwińska-Kożuch) i uczniowie w krótkiej scence odegrali samych siebie z marcowego pobytu w Plymouth. Mogliśmy zobaczyć jak trudno jest w dobie obecnej techniki komunikacyjnej zgubić się za granicą, a z drugiej strony scenka potwierdziła fakt, że nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na swoich nauczycieli.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby nadchodzące dwa miesiące były dla nich czasem „wytężonego” odpoczynku.
Zdjęcia


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005