|
Zasady odbywania Praktyk Zawodowych
w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie
1. Terminy i czas trwania
Praktyki zawodowe odbywają uczniowie techników
Zawód |
Czas trwania praktyk |
Termin praktyk |
Klasa |
Technik usług fryzjerskich |
4 tygodnie |
maj |
III |
Technik logistyk |
4 tygodnie |
maj |
III |
Technik spedytor |
4 tygodnie |
maj |
III |
Technik budownictwa |
4 tygodni |
maj |
III |
2. Miejsca odbywania praktyk
Technik logistyk
Technik usług fryzjerskich
Technik budownictwa
Technik logistyk
1. Zakład Drobiarski Wojciech Bucholc Gniszewo
ul. Spokojna 5, 83-110 Tczew
2. Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
ul. Kontenerowa 21, Gdańsk
3. Hipermarket Carrefour
ul. Braci Grimm 4, 83-110 Tczew
4. Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Pelplin
ul. Mickiewicza 56, 83-130 Pelplin
5. FAMA Sp. z o.o.
ul. Kopernika 1, 83-140 Gniew
6. Hurtownia „SAD”
ul. Wybudowanie b/n, 83-110 Tczew
7. TOTAL Sp. z o.o.
ul. Pólko 13 A, 83-130 Pelplin
8. ERONTRANS
ul. Grunwaldzka 64 B, 83-000 Pruszcz Gdański
9. Hotel ASTOR
ul. Rozewska 38, 84-104 Jastrzębia Góra
10. Starostwo Powiatowe Tczew
11. Meteor Sp. z o.o.
43-600 Jaworzno,ul. Farna 2a oddział w Tczewie
12. Colmec Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5, 83-121 Rudno
13. Huber+Suhner Sp. z o.o.
ul. Bałdowska 26 , 83-110 Tczew
14. Przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowe „Opak” Mirosław Wilczyński
ul. Trakt św. Wojciecha 3/11 , 80-044 Gdańsk
15. Przedsiębiorstwo wielobranżowe “EDEX” sp. z o.o. Janowo
ul. Pelplińska 19 , 83-211 Jabłowo
16. Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
ul. Bpa Dominika 11 , 83-130 Pelplin
17. F.H. Progress Roman Radziewicz
ul. Grunwaldzka 62 , 83-000 Pruszcz Gdański
18. APATOR METRIX S.A.
ul. Piaskowa 3 , 83-110 Tczew
19. VETREX
ul. Skarszewska 13, Rokitki, 83-110 Tczew
20. Gardner Poland Sp. z o.o.
ul. 30 Stycznia 55 , 83-110 Tczew
21. COLMEC Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5 , 83-121 Rudno
Technik usług fryzjerskich
1. SATORI – salon zdrowia i urody
ul. Jasia i Małgosi 6B Lok. 9, 83-110 Tczew
2. Salon fryzjersko-kosmetyczny Anita Skrzypska Katarzyna Dybowska,
ul. Krótka 6, 83-110 Tczew
3. Zakład fryzjerski AS
ul Piłsudskiego 2, 83-140 Gniew
4. Salon fryzjersko-kosmetyczny „New Look” – Marzena Szlocha
ul. Mickiewicza 16, 83-113 Pelplin
5. Salon Fryzjerski „ELWIRA”
ul. Plac Grunwaldzki 3, 83-113 Pelplin
6. Małgorzata Chojnacka Salon fryzjerski „Viva”
ul. Piastowska 3, 82-200 Malbork
7. Zakłąd fryzjerski Jażdżewska Anna
ul. Pomorska 2, 83-110 Tczew
8. FABRELLO Salon fryzjerski damsko-męski
ul Podkomorzego 2/2, 83-000 Pruszcz Gdański
9. Salon fryzjersko-kosmetyczny „JESSI”
ul. Saperska 13, 83-110 Tczew
10. Salon fryzjerski Glamour
ul. Wojska Polskiego 18, 83-110 Tczew
11. PHU Sabina Nikołajuk
ul. Andersena 2e/2, 83-110 Tczew
12. Salon fryzjerski „Lilia” Batyl Liliya
ul. Żwirki 41, hala 3, boks 30, 83-110 Tczew
13. Zakład Fryzjerski „Medżik” Magdalena Dawicka
ul. J. Wybickiego 24, 83-120 Subkowy
14. Pracownia fryzjerska Joanna Głowicka
ul. Armii Krajowej 82 a/5, 83-110 Tczew
15. Studio fryzur i urody KAROLLA
ul. Spichrzowa 8, 82-200 Starogard Gdański
16. Salon fryzjerski GRAŻYNA
ul. Jodłowa 11, 83-110 Tczew
17. Salon fryzjersko-kosmetyczny Anita Pelowska
ul. Wybickiego 15A, 83-120 Subkowy
18. Elwira Hałaj „Elwira”
ul. Solidarności 9, 83-110 Tczew
19. Twój Fryzjer La Treppa Magdalena Trepkowska
ul. Kościuszki 10, 83-130 Pelplin
Technik budownictwa
1. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe KOMBUD sp. z o.o.
ul. Gdańska 33, 83-110 Tczew
2. „BŁYSK” Usługi kominiarskie i ogólnobudowlane Jan i Renata Frąc
ul. Szara 7/114, 80-116 Gdańsk
3. Budex Przedsiębiorstwo budowlano – remontowe
Hanny Hass 52, 83-110 Tczew
4. „PATI” Biuro Usług Projektowych
Pl. Grunwaldzki 2, 83-130 Pelplin
5. MURARSTWO Jan Kordunowski
Jeleń, 83-123 Piaseczno
6. KOWALSTWO Tadeusz Maziarz
Gręblin 83, 83-121 Rudno
7. Usługi ogólnobudowlane Marcin Nietkowski
ul. Ogrodowa 17, 83-130 Subkowy
8. Przedsiębiorstwo budowlano – usługowe KOMBUD sp. z o.o.
ul. Gdańska 33, 83-110 Tczew
9. Przedsiębiorstwo Usług Miejskich sp. z o.o. Nowe
Plac Św.Rocha 5, 86-170 Nowe
10. Usługi Remontowo – Budowlane Mirosław Skrodzki
Groblica 36, 82-112 Ostaszewo
11. „Walterbud” Usługi remontowo – budowlane Wojciech Walter
ul. Szpitalna 3a/10, 83-130 Pelplin
12. Usługi Remontowo – Budowlane Arkadiusz Piórkowski
Rajkowy, ul. Modrzewiowa 8A/2, 83-130 Pelplin
13. P.H.U. GAMMA Szymon Bieliński
ul. Słowackiego 5/2, 83-110 Tczew
14. PHU „Raczek”
u. Wincentego Pola 26, 83-110 Tczew
15. Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Bartłomiej Hasa
ul. Sambora 14, 83-130 Pelplin
16. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „DAN – BUD”
ul. Paderewskiego 21/17, 83-110 Tczew
17. Usługi Budowlane Krzysztof Sójka
Małe Walichnowy 31, 83-122 W. Walichnowy
18. INPRO SA
ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, 80-320 Gdańsk Oliwa
19. Biuro obsługi budownictwa Tadeusz Szymborowski
Aleja Wojska Polskiego 2G, Starogard Gdański
3. Dokumetacja
• Umowa zawarta pomiędzy szkołą i pracodawcą
• Umowa zawarta pomiędzy szkołą i pracodawcą
• Dziennik praktyk, który prowadzi uczeń
• Praktyka kończy się uzyskaniem oceny, którą wystawia pracodawca
|
|
|
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Brak ocen.
|
|
|
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
|