Tzecie miejsce w sporcie za poprzedni rok szkolny
Dodane przez admin dnia 20.09.2016
Trzecie miejsce w sporcie
w ubiegłym roku

Miło nam poinformować, że ZSBiO zajął w poprzednim roku szkolnym III miejsce w generalnej klasyfikacji Licealiady. Na ten sukces złożyły się punkty za wszystkie występy naszych uczniów, w szczególności zaś za miejsca medalowe: tenis stołowy chłopców (1. miejsce) biegi przełajowe (2. miejsce), piłka ręczna dziewcząt (3 miejsce) oraz szachy (2. miejsce). Szkoła została uhonorowana pucharem oraz nagrodą pieniężna.
Gratulujemy i życzymy walecznej postawy w obecnym roku szkolnym!