Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Dodane przez admin dnia 18.04.2016

We wtorek 19 kwietnia w naszej Szkole odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do walki przystąpiło 8 zawodników.
Bezapelacyjnie w tym roku zwyciężył Tomasz Kręcisz z klasy 3b, który wygrał wszystkie partie. Na pozostałych dwóch stopniach podium uplasowali się Adrian Czubek i Maciej Glinka. Obydwaj po pięciu rundach mieli po 3,5 punktu, więc o ostatecznym sukcesie zdecydowała dogrywka, w której lepszy okazał się Adrian.
Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji, więc wszystkim uczestnikom należą się gratulacje!

Więcej informacji
Zdjęcia

Rozszerzona zawartość newsa

We wtorek 19 kwietnia w naszej Szkole odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do walki przystąpiło 8 zawodników. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund, a tempo gry wynosiło 15 minut dla zawodnika na partię.

Bezapelacyjnie w tym roku zwyciężył Tomasz Kręcisz z klasy 3b, który wygrał wszystkie partie. Na pozostałych dwóch stopniach podium uplasowali się Adrian Czubek i Maciej Glinka. Obydwaj po pięciu rundach mieli po 3,5 punkta, więc o ostatecznym sukcesie zdecydowała dogrywka, w której lepszy okazał się Adrian.

Pozostali zawodnicy biorący udział w turnieju to Marcin Szatkowski, Krzysztof Jachym, Patryk Orzechowski, Daniel Gałązka i Jarosław Grabowski.