bip.gov.pl
RSS
A A A
SmodBIP

Rada pedagogiczna

Wykaz pracowników pedagogicznych

  1. Antczak Paweł                 nauczyciel wychowania fizycznego
  2. Bednarek Arkadiusz       nauczyciel przedmiotów zawodowych
  3. Boryczko Ewa                   nauczyciel przedmiotów zawodowych
  4. Ciesielski Michał              nauczyciel religii
  5. Czerwińska-Kożuch Mirosława - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  6. Czerwiński Paweł           nauczyciel wychowania fizycznego
  7. Drosdowska Jadwiga    nauczyciel matematyki
  8. Erward Karolina              nauczyciel przedmiotów zawodowych
  9. Jarosławska Elżbieta     nauczyciel przedmiotów zawodowych
  10. Jęda Krzysztof                 nauczyciel geografii i przedmiotów logistycznych
  11. Jurczyński Bogumił        nauczyciel fizyki
  12. Kaczmarczyk Aleksandra nauczyciel języka angielskiego, informatyki
  13. Kaczmarek Dorota           pedagog
  14. Kaczyńska Danuta           nauczyciel przedmiotów zawodowych
  15. Kielbratowska Małgorzata nauczyciel języka angielskiego
  16. Kwaśnik Małgorzata        nauczyciel biblioekarz
  17. Małecka E. Tamara          dyrektor, nauczyciel języka polskiego
  18. Marek Agnieszka              nauczyciel języka polskiego
  19. Marut Mariusz                    nauczyciel wychowania fizycznego, EDB
  20. Nierzwicka Paulina          nauczyciel przedmiotów zawodowych
  21. Nogga Iwona                      nauczyciel chemii, matematyki
  22. Ostrowska Monika           nauczyciel języka niemieckiego
  23. Owedyk-Chamska Marlena nauczyciel wychowania fizycznego
  24. Pawelczuk Lilija                nauczyciel języka angielskiego
  25. Pieczewska Barbara        nauczyciel biologii
  26. Przybysz Jacek                 nauczyciel języka niemieckiego
  27. Rajek Agnieszka               nauczyciel przedmiotów zawodowych
  28. Rajković Mirna      nauczyciel języka angielskiego
  29. Resmerowski Jakub        wicedyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  30. Rogińska Andżelika          nauczyciel bibliotekarz
  31. Rozwadowska Anna         nauczyciel języka polskiego
  32. Sitowski Janusz                nauczyciel matematyki
  33. Stanewicz Maria               nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie,                                    historii  i teraźniejszości
  34. Szymańska Bernadetta   nauczyciel przedmiotów zawodowych
  35. Wojtaś Agnieszka              nauczyciel języka angielskiego
  36. Zielińska Anna                    nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki
  37. Żebrowska Aneta              pedagog specjalny
  38. Żyśko Dorota                       nauczyciel informatyki
  39. Żywiecka Bożena               wicedyrektor, nauczyciel geografii



Opublikował: Ewa Lehmann
Publikacja dnia: 29.03.2023
Podpisał: Ewa Lehmann
Dokument z dnia: 13.12.2012
Dokument oglądany razy: 2 276